All Posts tagged AHD KAMERA

Ahd Kamera Sistemi  ile Artık Herşey Daha Net

Ahd Kamera Sistemi Kayıp ya da gecikme olmadan Ahd Kamera Sistemi sayesinde 500 metre mesafeden sinyal aktarımı yapılabiliyor. Koaksiyel kablolar üzerinden yapılan bu kayıtlar 720 p, 960p/1080p kalitesinde olabilmektedir. Kontrol sinyali, ses ve video aktarımları da yapılmaktadır. Bu teknoloji 2014 yılının son çeyreğinde tasarlanmış olsa da 2015 yılının ilk yarısından itibaren eklenen HD1080p çözünürlük desteği sayesinde FullHD görüntü teknolojisi kullanmaya başlamıştır.

Ahd Kamera Sistemi  ile Artık Herşey Daha Net

 

Geleceği oldukça parlak görünen Ahd Kamera Sistemi en verimli kullanımları arasında AHD kamera ve AHD DVR kayıt cihazlarının hiçbir ek hizmete gerek duymadan eski analog sistemlerinin alt yapısını kullanmaktadır. NVR ve IP kamera cihazlarında yer alan 1,3 mp görüntü kalitesini yakalama imkanı da bulunmaktadır. Bu sistemlerin en önemli özelliği görüntü kalitesidir. 720p ve 1080 p çözünürlükte HD görüntü kalitesi sağlayan kamera sistemleri video sinyallerini oluştururken analog sisteme göre renk bileşenlerini ve parlaklığı böler. Bu şekilde yenilikçi bir görüntü kalitesi ortaya çıkar. Bu sistem görüntülerde ortaya çıkan bulanıklığı ortadan kaldırdığı gibi renk üretiminin de gelişmesine olanak tanıyacaktır.
Uzun mesafeler söz konusu olduğunda Ahd Kamera Sistemi görüntü kalitesinde herhangi kayıp olmadan aktarım sağlamaktadır. 500 metreye kadar kalite kayıpları yaşanmadan video sinyallerinin iletilmesini sağlamaktadır. Bunların yanında görüntüde herhangi bir gecikme olmadan nitelikli özelliklerde bir video iletimi söz konusudur. İp kameralarda gecikmeler yaşanabilir. Ancak Ahd kamera sistemleri nde bu tür gecikmeler yaşanmayacaktır. AHD DVR kayıt cihazları üç ana modda çalışabilmektedir. Bunlardan biri standart olarak sunulan D1/960H güvenlik kameraları olacaktır. İkincisi AHD kamera kullanımlarıdır. Üçünsücü ise Ip kameralar olarak tanımlanabilir. AHD teknolojisi genel olarak sinyal iyileştirici bir sistemdir. Sinyal iletim biriminin yanında görüntü işlemcisi de bu sistemler içerisinde yer alıyor. Ve tüm markalara uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor.

Devamı

Güvenlik Sistemi Servis Hizmetleri

Güvenlik Sistemi Servis Hizmetleri

Güvenlik teknolojilerinde uzman firma olan AGS Güvenlik Teknolojileri olarak, hassas alarm sistemleri ve kamera sistemleri  satış ve servis hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.  Güvenlik sistemlerinin marka ve teknik özelliklerine göre onarım ve kontrollerini yapmaktayız.  Güvenlik sistemleri nde Sorunların kaynağına göre çözüm üreterek uzun vadede kalıcı çözümler üretiyoruz. Güvenlik sistemlerinde zaman içersinde çeşitli arızalar ve sorunlar meydana gelebilmektedir. Güvenlik alarm sistemleri  ve kamera sistemleri alanında uzman kişilerce kontrol edilmeli ve güvenlik sisteminin özelliklerine göre onarım yapılmalıdır.

3 Kameralı AHD Set Montaj Dahil 980 ₺

3 Kameralı AHD Set Montaj Dahil 980 ₺

Güvenlik Sistemi Arızaları

Firmamız günün her saati güvenlik sistemi sorunlarınızda yanınızda olarak Ahd kamera sistemleri, İp kamera sistemleri gibi kamera sistemi arızalarını kısa sürede çözmektedir. Kamera ve alarm sistemlerinde marka ve teknik özellikler farklı olmaktadır. Firma olarak  marka  güvenlik sistemleri nin satış ve servis hizmetlerini 7/24 vermekteyizç Ev ve iş yerleriniz de bulunan alarm sistemleri için  Dsc alarm servisi, paradox alarm servisi  , crow alarm servisi hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.Günün her saati teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Devamı

4 Adet AHD 1 MP Gece Görüşlü Kamera Sistemi

4 Adet AHD 1 MP  Gece Görüşlü Kamera Sistemi

4 Adet 1 MP  Gece Görüşlü Kamera Sistemi
31232724

4 ADET 1 MP AHD  GECE GÖRÜŞ KAMERASI

1 ADET 4 KANAL AHD  DVR CİHAZI URANİUM HAVİT
KAMERA MUHTELİF MONTAJ EKİPMANLARI
100 Metre CCTV KAMERA KABLOSU
1000 GB SEAGATE HARDDİSK
12V 5 amp KAMERA ADAPTÖRÜ
USB OPTİK MOUSE
BNC CONNEKTÖRLER
POWER KABLOSU.

   Sipariş Vermiş Olduğunuz Kamera Sistemi Uzman Ekiplerimiz Tarafından 1 veya 3 Gün İçinde Montaj İşçiliği Yapılacaktır.
Size Sunmuş Olduğumuz Fiyat Sınıfının En İyileridir. Kameralar AHD Kalitesinde Eşsiz Bir Görüntü Sağlamaktadır. Satış Sonrası Hizmet Kalitemiz İle Size İleride Çıkabilecek Teknik Arıza ve Sorunlarda Hızlı ve Etkili Çözümler Sunmaktayız. Müşteri memmuniyetinin Bizim İçin Ne Kadar Önemli Olduğunu Zamanla Hi
zmet Farkımızla Göreceksiniz.

 

1475TL NAKİT veya 1500TL Kredi Kartı 9 Taksitle

Devamı

Ümraniye AHD Kamera Sistemleri İle Harika Sonuçlar

Ümraniye AHD Kamera Sistemleri İle Harika Sonuçlar

Gelişimin tüm alanlara hızlı şekilde girdiği bu zamanda özellikle akıllı ve kaliteli cihazlar daha hızlı tasarlanarak hizmete sunulmakta. Bu ve benzeri özellikleri taşıyan en etkili ürünler farklı alanlarda da kullanılmaktadır. En etkin ve faydanın en yüksek olduğu bu ürünler daha çok güvenlik sistemlerinde kullanılmaktadır. Ümraniye AHD kamera sistemleri yüksek çözünürlüğe sahip olan harika sistemlerdir. Bu ürünler gerçek anlamda teknolojinin en yüksek olduğu kamera görüşünü sizlere sunmaktadır. Farklı beklentileri olan kullanıcılarımızın en çok rağbet ettiği bu ürünleri firmamızdan temin edebilir ya da kurulum yaptırabilirsiniz. Her zaman en ideal çözümleri bulacağınız firmamız sizlere en uygun hizmeti sağlayacaktır.

Ümraniye AHD Kamera Sistemleri Özel Ve Kesin Çözüm

Özel yöntemler ve cihazlar ile donatılmış olan bu harika kamera sistemleri özel ve farklı çözümleri sunar. Güvenlik aşamalarında günümüzde en çok tercih edilen bu sistemler sayesinde sizlerde sorunsuz ve etkin bir güvenlik sağlayabilirsiniz. Her zaman tercih edilen Ümraniye AHD kamera sistemleri sayesinde yüksek ve kaliteli görüntüler ile yaşan ya da iş alanlarınızın denetimini en iyi şekilde saplayabilirsiniz. Her bakımdan sizlere farklı ve özel çözümler sunan firmamızdan AHD veya diğer kamera sistemleri ile ilgili destek talep edebilirsiniz. Etkin bir görüş açısı ve uygun bir görsel performans için sizlere de bu sistemleri önermekteyiz.

Yüksek Teknolojili Ümraniye AHD Kamera Sistemleri

Her zaman etkin şekilde güvenlik sağlayacak olan kamera sistemleri bu şekilde sizlerin çok daha rahat olmanızı sağlayacaktır. En iyi güvenlik önlemi olan kameralı güvenliklerde en yüksek kalitede ürünleri tercih etmeniz en uygun çözüm olacaktır. Alacağınız Ümraniye AHD kamera sistemleri hizmetleri ile sizlerde en etkin ve en uygun çözümlere kavuşabilirsiniz. Her zaman yenilikçi bu yaklaşımlar ile güvenli ve farklı bir çözüm sunmaktayız. A dan Z ye her konuda en uygun içerik ve ürün desteği alabileceğiniz firmamız farklı referansları ile ilk tercihiniz olacak firmalardandır. Bu şekilde sizlerde en uygun hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Yenilikçi çözümler ve hızlı bir hizmet alabilmek için sizlerde hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamı

AHD kamera sistemleri

Artık piyasa da bulunan kalitesiz ve güvenilir olmayan AHD kamera sistemlerinin aksine çok daha kaliteli ve ayrıca piyasa fiyatlarının aksine daha uygun fiyatlarda ki ve daha kaliteli AHD kamera sistemleri

AHD kamera sistemleri hizmeti almanızın vakti geldi. Ayrıca siz değerli müşterilerimiz için özel olarak geliştirdiğimiz alarm sistemleri hizmetlerimiz ile evinizin, iş yerinizin ve buna benzer özel mülklerinizin de güveni artık bizim hizmetimiz ile güven altında olacak sizler için en kaliteli alarm sistemleri hizmeti vermeye uzun yıllardır devam ediyoruz. Özellikle güvenlik sistemleri dendiğinde ilk akla gelen firma olmamızın nedeni ise siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunmamız ve siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli güvenlik sistemleri hizmeti sunmamız olacaktır.

Artık sizler de tüm bu kaliteli ve uygun fiyatlar da ki hizmetlerden faydalanmak ve yararlanmak için sadece bir tıklama uzaklıktasınız hemen bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyor iseniz hemen www.agskamerasistemleri.com adresini ziyaret edin.

Devamı