All Posts tagged AHD KAMERA SİSTEMİ

Ahd Kamera Sistemi  ile Artık Herşey Daha Net

Ahd Kamera Sistemi Kayıp ya da gecikme olmadan Ahd Kamera Sistemi sayesinde 500 metre mesafeden sinyal aktarımı yapılabiliyor. Koaksiyel kablolar üzerinden yapılan bu kayıtlar 720 p, 960p/1080p kalitesinde olabilmektedir. Kontrol sinyali, ses ve video aktarımları da yapılmaktadır. Bu teknoloji 2014 yılının son çeyreğinde tasarlanmış olsa da 2015 yılının ilk yarısından itibaren eklenen HD1080p çözünürlük desteği sayesinde FullHD görüntü teknolojisi kullanmaya başlamıştır.

Ahd Kamera Sistemi  ile Artık Herşey Daha Net

 

Geleceği oldukça parlak görünen Ahd Kamera Sistemi en verimli kullanımları arasında AHD kamera ve AHD DVR kayıt cihazlarının hiçbir ek hizmete gerek duymadan eski analog sistemlerinin alt yapısını kullanmaktadır. NVR ve IP kamera cihazlarında yer alan 1,3 mp görüntü kalitesini yakalama imkanı da bulunmaktadır. Bu sistemlerin en önemli özelliği görüntü kalitesidir. 720p ve 1080 p çözünürlükte HD görüntü kalitesi sağlayan kamera sistemleri video sinyallerini oluştururken analog sisteme göre renk bileşenlerini ve parlaklığı böler. Bu şekilde yenilikçi bir görüntü kalitesi ortaya çıkar. Bu sistem görüntülerde ortaya çıkan bulanıklığı ortadan kaldırdığı gibi renk üretiminin de gelişmesine olanak tanıyacaktır.
Uzun mesafeler söz konusu olduğunda Ahd Kamera Sistemi görüntü kalitesinde herhangi kayıp olmadan aktarım sağlamaktadır. 500 metreye kadar kalite kayıpları yaşanmadan video sinyallerinin iletilmesini sağlamaktadır. Bunların yanında görüntüde herhangi bir gecikme olmadan nitelikli özelliklerde bir video iletimi söz konusudur. İp kameralarda gecikmeler yaşanabilir. Ancak Ahd kamera sistemleri nde bu tür gecikmeler yaşanmayacaktır. AHD DVR kayıt cihazları üç ana modda çalışabilmektedir. Bunlardan biri standart olarak sunulan D1/960H güvenlik kameraları olacaktır. İkincisi AHD kamera kullanımlarıdır. Üçünsücü ise Ip kameralar olarak tanımlanabilir. AHD teknolojisi genel olarak sinyal iyileştirici bir sistemdir. Sinyal iletim biriminin yanında görüntü işlemcisi de bu sistemler içerisinde yer alıyor. Ve tüm markalara uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor.

Devamı

Güvenlik Kamera Sistemleri

Hayat çeşitli sürprizler ile doludur. Bazen güler bazen ağlarız. Geçen her zaman bizlere bir şeyler hatırlatırken o anları da görebilmek mümkündür. Artık gelişen teknoloji ile hayatımızda daha çok yer eden güvenlik kamera sistemleri, gerek güvenlik amaçlı, gerekse eğlence amaçlı kullanılabilmektedir. Okullarda, evlerde, iş yerlerinde vazgeçilmez hale gelen kamera sistemleri ile hayatımızda biraz daha güvenli bir şekilde yaşamamızı sağlamaktadır. Birçok farklı şekilde, özellikte bulunan bu sistemler hırsızların en büyük düşmanı konumundadır.

 

Kamera sistemleri ni yakından, uzaktan her yerden komuta edebiliriz. Ayrıca hırsızlık gibi beklenilmeyen hallerde de bizlere gerekli bildirimde bulunan bu sistemler sayesinde olay yerine anında gidebiliriz. Bu sayede olaya müdahale şansımız doğmaktadır.

Güvenlik Kamera sistemi ; kolay monte edilebilen, kişilere ayarlı olan zaman aralıklarını eksiksiz bir şekilde kaydeden ve hafızasında saklayan ve gerekli hallerde de onu kullanabilme imkanı tanıyan günümüz teknolojisinin en mükemmel araçlarından bir tanesidir. Bu konuda uzmanlaşmış şirket ve firmalar ile çalışmak gerekmektedir. Bu sistemlerin birbirinden farklı olarak birçok özelliği bulunmaktadır. Örneğin; birçok gizli kamerada ses kayıt etme cihazı da bulunmaktadır. Ya da gece hırsızların görülebilmesi için farklı teknolojilerin kullanıldığı kamera sistemleri de mevcuttur.

Kamera sistemlerini incelediğimizde en çok karşımıza çıkanı güvenlik kamera sistemleridir. Bunlar gerek evlerde bakıcıya emanet ettiğimiz çocuğumuzun güvenliğini kaydeden, gerek iş yerlerimizdeki eşyalarımızın güvenliğini sağlamaya çalışan ve mahkemelerde gerekli hallerde delil niteliği taşıyan teknolojik araçlardır.

 

Devamı

IP Kamera Sistemi

IP Kamera Sistemi

IP kamera sistemi herhangi bir yerin güvenliğini sağlamak amacıyla o bölgeyi incelemek adına kurulan ve uzaktan izlenebilen kamera sistemidir ve ünümüz güvenlik önlemleri arasında en çok kullanılan sistemdir. Diğer kamera sistemlerine göre birçok avantajı mevcuttur. Bu kamera sistemini kurduğunuz yeri dilerseniz telefonunuzdan dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz de bağladığınız herhangi bir cihazdan nerede olursanız olun kolaylıkla izleyebilirsiniz. Kameranın gördüğü yerleri saniye saniye kayıt ederek dilediğiniz zaman bu kayıtları izleyebilir ve yaşanan her ana tanıklık edebilirsiniz. En çok kullanılan sistem olmasının sebeplerinden biri de çok kullanışlı ve birçok yan uygulama ile bağlantılı olarak kullanılabilmesidir. Kısacası güvenlik konusunda önemi kesin bir şekilde kanıtlanmış sistemdir.İp Kamera Sistemi Analog ve AHD Kamera Sistemi ne göre Daha Pahalıdır .

ags-guvenlik-alarm

Devamı

Güvenlik Sistemi Servis Hizmetleri

Güvenlik Sistemi Servis Hizmetleri

Güvenlik teknolojilerinde uzman firma olan AGS Güvenlik Teknolojileri olarak, hassas alarm sistemleri ve kamera sistemleri  satış ve servis hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.  Güvenlik sistemlerinin marka ve teknik özelliklerine göre onarım ve kontrollerini yapmaktayız.  Güvenlik sistemleri nde Sorunların kaynağına göre çözüm üreterek uzun vadede kalıcı çözümler üretiyoruz. Güvenlik sistemlerinde zaman içersinde çeşitli arızalar ve sorunlar meydana gelebilmektedir. Güvenlik alarm sistemleri  ve kamera sistemleri alanında uzman kişilerce kontrol edilmeli ve güvenlik sisteminin özelliklerine göre onarım yapılmalıdır.

3 Kameralı AHD Set Montaj Dahil 980 ₺

3 Kameralı AHD Set Montaj Dahil 980 ₺

Güvenlik Sistemi Arızaları

Firmamız günün her saati güvenlik sistemi sorunlarınızda yanınızda olarak Ahd kamera sistemleri, İp kamera sistemleri gibi kamera sistemi arızalarını kısa sürede çözmektedir. Kamera ve alarm sistemlerinde marka ve teknik özellikler farklı olmaktadır. Firma olarak  marka  güvenlik sistemleri nin satış ve servis hizmetlerini 7/24 vermekteyizç Ev ve iş yerleriniz de bulunan alarm sistemleri için  Dsc alarm servisi, paradox alarm servisi  , crow alarm servisi hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.Günün her saati teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Devamı

Avrupa Yakası Yenikapı Güvenlik Sistemleri

 

12-1Avrupa Yakası Yenikapı Güvenlik Sistemleri

İstanbul Avrupa Yakasının
nadide semti Yenikapı 
Güvenli olmayı hakediyor. Türkiye’nin en güzel
şehirlerinden İstanbul, maalesef sayısız tehlikelerle
dolu halde. İnsanlarımız evlerinde ve ticarethanelerinde kendilerini
güvenli hissedemiyorlar. Firmamız bu halin farkında.
Ve halkımızı “kendi canlarını güvenli hissedebilecekleri” bir hayata
davet ediyor. Uzun yılların verdiği hamaratlıkla
Güvenlik Sistemleri
kurup, ileri teknolojili
Kamera ve Alarm sistemlerini
sizlere getiriyoruz.

Yeni Kapı artık daha güvenli zamanlar görecek.

İstanbul Avrupa Yakasının güzel semtlerinden Taksim artık
daha güvenli günler görecek. Firmamız, bölümünde uzman
ekibimizle tüm İstanbul’a kaliteli ve tasarruflu hizmet
sunuyor. Üstün teknolojili alt yapımızla sizlere güvenlik sistemleri
sektöründeki son teknoloji ürünlerle güvenli donanımlar sağlıyoruz.
İp kameralar ve Ahd kameraların zorunlu olduğu günümüzde,
güvenlik sistemleri maalesef eski usullerle başarılamayacak ciddi
bir iştir. Firmamız taşıdığı işin farkında olarak
Alarm sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri ve Kamera sistemleriyle Güvenlik sistemlerini hırsızlara
aşılması zor kaleler inşa ediyor. Kamera ve Alarm sistemleri
varmış gibi izlenim veren fakat hakikatinde oldukça
yetersiz mekanların varlığı acı bir durum.
Bu meslekte biçok meslektaşımız var. Görevini temiz ve
dürüst yapan herkesin kuruluşumuzca değeri
var. Fakat işini bilemeyen meslektaşlarımız
neyi tehlikeye attıklarının bilincinde olmalıdırlar. Firmamız
bu sektörde hatrı sayılır bir geçmişe hakim olarak son
teknoloji kamera, alarm ve güvenlik sistemlerini kullanıyor. Ek olarak esnaf-
müşteri ilişkilerinde dürüstlük ve titizlik firmamızın
vazgeçilmez bir prensibidir.

Dükkanlarınızda ve evlerinizde Güvenlik Sistemi

Siz de Meskenleriniz ve işyerlerinizde Güvenlik Sistemi istiyorsanız İstanbul’un her yerinden
bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz sizlere daha sağlam güvenlik sistemleri
kurabilmek için Alarm, Kartlı geçiş ve ip-Ahd Kamera sistemleri yle
desteklenmektedir. Kaliteli, Hesaplı ve GÜVENLİ ticaret için arayın.
Avrupa Yakası Yenikapı  Güvenlik Sistemleri
Unutmayın ! Güvenlik Sistemleri İşi
Ehlinin yapacağı ve şakası olmayan bir iştir. Neşeli ve Güvenli
günler dileriz. . . . .

Devamı