All Posts tagged ahd kamera sistemleri

Ahd Kamera Sistemi  ile Artık Herşey Daha Net

Ahd Kamera Sistemi Kayıp ya da gecikme olmadan Ahd Kamera Sistemi sayesinde 500 metre mesafeden sinyal aktarımı yapılabiliyor. Koaksiyel kablolar üzerinden yapılan bu kayıtlar 720 p, 960p/1080p kalitesinde olabilmektedir. Kontrol sinyali, ses ve video aktarımları da yapılmaktadır. Bu teknoloji 2014 yılının son çeyreğinde tasarlanmış olsa da 2015 yılının ilk yarısından itibaren eklenen HD1080p çözünürlük desteği sayesinde FullHD görüntü teknolojisi kullanmaya başlamıştır.

Ahd Kamera Sistemi  ile Artık Herşey Daha Net

 

Geleceği oldukça parlak görünen Ahd Kamera Sistemi en verimli kullanımları arasında AHD kamera ve AHD DVR kayıt cihazlarının hiçbir ek hizmete gerek duymadan eski analog sistemlerinin alt yapısını kullanmaktadır. NVR ve IP kamera cihazlarında yer alan 1,3 mp görüntü kalitesini yakalama imkanı da bulunmaktadır. Bu sistemlerin en önemli özelliği görüntü kalitesidir. 720p ve 1080 p çözünürlükte HD görüntü kalitesi sağlayan kamera sistemleri video sinyallerini oluştururken analog sisteme göre renk bileşenlerini ve parlaklığı böler. Bu şekilde yenilikçi bir görüntü kalitesi ortaya çıkar. Bu sistem görüntülerde ortaya çıkan bulanıklığı ortadan kaldırdığı gibi renk üretiminin de gelişmesine olanak tanıyacaktır.
Uzun mesafeler söz konusu olduğunda Ahd Kamera Sistemi görüntü kalitesinde herhangi kayıp olmadan aktarım sağlamaktadır. 500 metreye kadar kalite kayıpları yaşanmadan video sinyallerinin iletilmesini sağlamaktadır. Bunların yanında görüntüde herhangi bir gecikme olmadan nitelikli özelliklerde bir video iletimi söz konusudur. İp kameralarda gecikmeler yaşanabilir. Ancak Ahd kamera sistemleri nde bu tür gecikmeler yaşanmayacaktır. AHD DVR kayıt cihazları üç ana modda çalışabilmektedir. Bunlardan biri standart olarak sunulan D1/960H güvenlik kameraları olacaktır. İkincisi AHD kamera kullanımlarıdır. Üçünsücü ise Ip kameralar olarak tanımlanabilir. AHD teknolojisi genel olarak sinyal iyileştirici bir sistemdir. Sinyal iletim biriminin yanında görüntü işlemcisi de bu sistemler içerisinde yer alıyor. Ve tüm markalara uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor.

Devamı

Kameranız Varsa Gözünüz Arkada Kalmasın

Kameranız Varsa Gözünüz Arkada Kalmasın

Artık her evin ve iş yerinin temel ihtiyaçları haline gelen kamera sistemi sağladığı faydalar ile bütün olumsuz durumları yok etmektedir. Büyük bir caydırıcılık özelliği olan bu sistemin, kötü niyetli kişileri evinizden ve iş yerinizden uzak tutmak için ideal güvenlik önlemidir. Evinize veya işyerinize giren hırsızın yakalanması için çok ipucuna ihtiyaç vardır. Bazen giydiği kıyafet, boyu ve kilosu bile hırsızı ele vermektedir. Hırsızlık vakalarında suçlunun çabuk yakalanması çok önemlidir. Çünkü çaldığı eşyaları bir an önce elinden çıkarıp paraya çevirmek isteyecektir. Bu yüzden elinde herhangi bir done olmayan polis, hırsızın yakalanması konusunda yetersiz kalacaktır. Fakat kamera sistemi sayesinde hırsızın fiziksel özellikleri elde olduğu zaman yakalanması an meselesi olacaktır.

Kameranız Varsa Gözünüz Arkada Kalmasın

 

20

Kamera sistemi size her açıdan yarar sağlayan bir hizmet sunmaktadır. Mobil cihazlarla uyumlu olarak çalışması her an mekânınızı kontrol etmenizi sağlayacaktır. Özellikle kış boyu kullanılmayan yazlık evlerde bu sistemler ideal bir güvenlik önlemi sağlamaktadır. Kullanılmayan evlerde sadece hırsızlık vakaları değil sokaklarda yaşayan insanların buraları mesken tutması olayları da sıkça rastlanan durumdur. Kamera sistemi bu durumlardan da anında haberdar olarak gereken bütün önlemleri almanızı sağlayacaktır.

Her yer Kontrol Altında

Teknik servis kamera sistemini gün içinde mekânın giriş ve çıkış noktalarına monte ettikten sonra kullanıma hazır olarak bilgisayarınıza veya kullanacağınız monitöre görüntü vermeye başlayacaktır. Yüksek kalitede sağladığı görüntü ve ses kalitesi ile hiçbir detayı kaçırmadan mekânınızın kontrolünü elinizde bulundurabileceksiniz.

Devamı

8 Lİ AHD KAMERA SETİ KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI İLE

8 Lİ AHD KAMERA SETİ KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI İLE

8 KAMERALI AHD SET

8 Adet HD İç Ortam Dome Kamera veya Dış Ortam Kamera
1 Adet DVR Kayıt Cihazı
1 Adet 1 TB Hardisk
1 Adet 10 A Adaptör
200 Metre CCTV Kablo ve 10 Adet Kablo Kanalı
BNC & Jack
Montaj Dahil
2 Yıl Garanti ve Yerinde Hizmet

www.agsguvenliik.com

www.agsguvenliik.com

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Ürünlerimiz 2 yıl Garantili  olup Anlaşma Sağlandığı Takdirde Montaj Dahil Fiyatımızla Gelip Montajınızı yapmaktayiz. İstanbul Avrupa  ve Anadolu Yakasına Hizmetimiz Mevcuttur…

 

Devamı

AHD Kamera Sistemleri

AHD Kamera Sistemleri

AHD Kamera Sistemleri

AHD Kamera Sistemleri ihtiyaçlarınızda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan kalite ve uygun fiyat misyonunu yıllardır taşıyan vizyonu geniş ve müşteri memnuniyetini esas alan AGS Güvenlik & Kamera firmasında her gün güncellenen stokları ile en seçkin markalarda AHD kamera sistemleri , alarm sistemleri, yangın ihbar sistemleri perakende ve toptan ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri daima bulabilirsiniz.

AHD kamera sistemleri ihtiyaçlarınızda ev ve iş yerlerinizin maksimum güvenliğini sağlamak için en seçkin markaları stoklarına dolduran firma, AHD kamera sistemleri konusunda çok özel paketlerle karşınızda…

AHD kamera sistemleri konusunda sizlere en iyi hizmeti veren AGS Güvenlik & Kamera firması size bir tıklama kadar yakın. Güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarmak için oturduğunuz yerden dilerseniz internet üzerinden dilerseniz telefonlar irtibat kurarak en seçkin kamera sistemlerini inceleyebilir ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

AHD kamera sistemleri Evlerinizi Koruyor!

Yapılan araştırmalar kamera sistemleri ve alarm sistemleri ile korunan ev ve iş yerlerine hırsızların girmeye cesaret edemediklerini gösteriyor. Güvenlik sistemlerinin kurulu olduğu yerlere girmek hırsızlar için kolay bir iş değildir. Caydırıcılığı arttıran kamera sistemleri ve alarm sistemleri hırsızlara ekmek bırakmıyor…

Kaliteli ve Ucuz Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri ya kaliteli ve pahalıdır, ya da kalitesiz ve ucuzdur. Hem kaliteli hem de ucuz kamera sistemleri temin etmek oldukça zordur. AGS Güvenlik & Kamera firması işte bu noktada diğer firmalardan ayrılıyor…

 

Devamı

Kadıköy Ahd Kamera Sistemleri

Kadıköy Ahd Kamera  Sistemleri

Kadıköy Ahd Kamera  Sistemleri

İstanbul Avrupa Yakasının
nadide semti Kadıköy , 
Güvenli olmayı hakediyor. Türkiye’nin en güzel
şehirlerinden İstanbul, maalesef sayısız tehlikelerle
dolu halde. İnsanlarımız evlerinde ve ticarethanelerinde kendilerini
güvenli hissedemiyorlar. Firmamız bu halin farkında.
Ve halkımızı “kendi canlarını güvenli hissedebilecekleri” bir hayata
davet ediyor. Uzun yılların verdiği hamaratlıkla 
Güvenlik Sistemleri 
kurup, ileri teknolojili 
Ahd Kamera sistemleri ni sizlere getiriyoruz.

Kadiköy artık daha güvenli zamanlar görecek.

İstanbul Avrupa Yakasının güzel semtlerinden Kadıköy  artık
daha güvenli günler görecek. Firmamız, bölümünde uzman
ekibimizle tüm İstanbul’a kaliteli ve tasarruflu hizmet
sunuyor. Üstün teknolojili alt yapımızla sizlere güvenlik sistemleri
sektöründeki son teknoloji ürünlerle güvenli donanımlar sağlıyoruz.
İp kameralar ve Ahd kameraların zorunlu olduğu günümüzde,
güvenlik sistemleri maalesef eski usullerle başarılamayacak ciddi
bir iştir. Firmamız taşıdığı işin farkında olarak
Alarm sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri ve Kamera sistemleriyle Güvenlik sistemlerini hırsızlara
aşılması zor kaleler inşa ediyor. Kamera ve Alarm sistemleri
varmış gibi izlenim veren fakat hakikatinde oldukça
yetersiz mekanların varlığı acı bir durum.
Bu meslekte birçok meslektaşımız var. Görevini temiz ve
dürüst yapan herkesin kuruluşumuzca değeri
var. Fakat işini bilemeyen meslektaşlarımız
neyi tehlikeye attıklarının bilincinde olmalıdırlar. Firmamız
bu sektörde hatrı sayılır bir geçmişe hakim olarak son
teknoloji kamera, alarm ve güvenlik sistemlerini kullanıyor. Ek olarak esnaf-
müşteri ilişkilerinde dürüstlük ve titizlik firmamızın
vazgeçilmez bir prensibidir.

Dükkanlarınızda ve evlerinizde  Ahd Kamera sistemleri

Siz de Meskenleriniz ve işyerlerinizde Güvenlik Sistemi istiyorsanız İstanbul’un her yerinden
bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz sizlere daha sağlam Ahd Kamera sistemleri
kurabilmek için Alarm, Kartlı geçiş ve ip- Ahd Kamera sistemleri 
desteklenmektedir. Kaliteli, Hesaplı ve GÜVENLİ ticaret için arayın. 
Anadolu Yakası Kadıköy  Ahd Kamera Sistemleri
 Unutmayın ! Güvenlik Sistemleri İşi
Ehlinin yapacağı ve şakası olmayan bir iştir. Neşeli ve Güvenli
günler dileriz. . . . .

Devamı