All Posts tagged alarm

AGS Kadıköy Kamera Alarm Güvenlik Sistemleri

AGS Kadıköy Kamera Alarm Güvenlik Sistemleri

AGS Kadıköy Kamera Alarm Güvenlik Sistemleri

AGS – Kadıköy Kamera Alarm Sistemleri çeşitli Alarm, Kamera ve Güvenlik Sistemleri ile sizlerde bulunduğunuz mekanda yüksek güvenlik kalitesi sağlayabilir ve her türlü önlemi alarak hırsızlıkların ve soygunların önüne çok kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Kadıköy Kamera Güvenlik Sistemleri sizlere daha güvenli bir yaşam sunarak müşterilerin güvenliği açısından elimizden gelenin en iyisini yaparak son teknoloji ile donatılmış ürünleri siz değerli müşterilerin huzuruna sunuyoruz. Kadıköy Güvenlik Sistemleri, Kadıköy Alarm Sistemleri ile ofis, kafe, mağaza, market, fabrika gibi daha bir çok alanda mekan güvenliğiniz verdiğimiz hizmetler ile sağlayarak mobil takip sistemleri ile her zaman güvende hissetmeniz mümkündür. Çeşitli Güvenlik Sistemleri ile hassas sensörler kullanarak güvenlik seviyesini en üst düzeye çıkartarak güvenliğiniz açısından elimizden geleni her zaman yapmakta ve maksimum güvence vermekteyiz. Kadıköy Kamera Sistemleri sayesinde çevrenizde ve bulunduğunuz mekanda her olan biteni dilediğiniz her an izleyebilirsiniz. Kadıköy Güvenlik Kamerası Takip Sistemleri ile her nerede olursanız olun yenilikçi davranışlarımız ile Ofisinizi, Binanızı, Dükkanınızı Evinizi cepten takip edebilir an ve an olup biteni izleyebilirsiniz. Kadıköy Kamera Sistemleri sayesinde siz değerli müşterilerimiz de kendinizi daha güvende hissedecek ve hiç bir şekilde kuşgu, korku derdi olmadan bulunduğunuz mekanı daha güvenli kılabileceksiniz…

 

 

Alarm İzleme Merkezleri Nasıl Çalışır?

AGS-Kadıköy Alarm Güvenlik Merkezlerinin hizmet verebilmesi için İnternet, GPRS veya sabit telefon hattı üzerinden bir iletişim cihazına bağlı olması gerekmektedir. Montajı gerçekleştirilen sistem, iletişimi üzerinden gönderilen sinyaller ile AİM operatörleri tarafından 7/24 takip edilmektedir. Operatörler sinyalin gerçekleştiğini ve sorunu saptamak için hemen kullanıcıya haber vererek kontrolleri sağlaması için uyarır. Eğer bir problem var ise hiç vakit kaybetmeden kolluk kuvvetleri, polis, jandarma, itfaiye, sağlık kuruluşları gibi kurumlara haber verilerek yaşanacak felaketlerin derhal önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Alarm İzleme – Kullanma Özellikleri

  • Alarm kurulum değerlendirme işlemleri: Alarmın türü, bölgesi, kurulum alanı ve zamanlaması güvenlik açısından oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir.
  • Alarm izleme merkezi operatörleri: Belirli periyotlar ile operatörlerimiz alarmı ve güvenlik sistemini aktif hale getirmeyen müşterileri arayarak uyarırlar.
  • Kullanıcılar tarafından tespit edilmeyen arızalar: Aim’e sinyal olarak yansır ve arıza bildirimi alındığı takdirde sisteme kısa bir süre içinde müdahale edilerek arıza giderilir.
  • Müşteri kurma ve kapama işlemleri: Müşteri eğer sistemi açmayı veya kapamayı unuttuysa isteği doğrultusunda sistem aktif hale getirilebilir.
  • Banka, kuyumcu gibi iş yerlerinde panik butonu ile silahlı soygun gibi durumlarda butonu kullanarak acil durum sinyalinde bulunabilirsiniz.

Alarm Çeşitleri

hirsizHırsız Alarmı: Ev alarm sistemi kuruluyken 7/24 açık durumda olup evde olağan dışında bir hareket algılandığı zaman telefon onayı alınarak ihbar destek ekiplerine bildirilir. Bu sayede bir çok hırsızlığın önüne geçilmiş olup daha güveni bir yaşam siz değerli müşterilere sunulmaktadır.

Yangın ve Gaz Alarmları: Evinizde duman ve gaz kaçağı oluşunda Aim izleme sistemleri devreye girerek izleme merkezine bildirimde bulunur. Bu sayede izleme merkezlerinden gerekli birimlere haber verilerek oluşacak olan olası bir felaketin önüne geçişi sağlanır. Sensörler dışında panik duyduğunuz durumlar da ise panelin üzerinde yer alan tuş takımları ile çağrıda bulunabilir ve sisteme el ile bildirim de bulunabilirsiniz.

 

 

panik-alarmiPanik Alarmı: Panik Alarmı 7/24 her zaman devrededir. Panik alarmı ile kişi elindeki kumanda ile tek tuşa basarak alarm izleme merkezine bildirim gönderir. Böylece izleme merkezi en yakın kuvvet kolluk ekiplerine haber vererek bulunduğunuz mekan dükkan, ev veya iş yerinize ekiplerin yönlendirmesini yapar.

tibbi-yardimTıbbi Alarm Sistemi: Tıbbi yardım alarm sistemi 7/24 devrededir. Kişi kendisini ağır hasta veya kötü hissediyor ise bu butonu kullanarak acil yardım isteğinde bulunabilirsiniz. Bu şekilde alarm merkezine bildirim göndererek acil durum çağrısında bulunur ve hayati riskleri ortadan kaldırır.

Kamera Sistemleri Kurulurken Dikkat Edilecek Unsurlar

Kullanılan kurumda veya bölgede ihtiyaca uygun kameralar seçilmesi oldukça önemlidir. Çünkü her kamera aynı işi yapmayacaktır ve işlevleri kesinlikle birbirinden farklıdır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise kameraların yerleşim yerleridir. Buna servislerin değilde sizlerin karar vermesi aslında daha iyi olacaktır. Sebebi ise mekanın sizlerin daha iyi bilmesidir. Gece görüşlü kameralar kesinlikle ışık gören yere mermer veya fayans gibi nesnelerin önüne konulmamalıdır. Bunu fotoğraf çeker gibi düşünün ışığın hizasına alındığı zaman yani ışık arkasına daha net bir görüntü elde edebilirsiniz.

AGS Kadıköy Alarm SistemleriKozyatağı Güvenlik Sistemleri ile kaliteli ürünler ile siz değerli müşterileri buluşturmakta ve piyasa da sunulan kalitesiz ürünlere kesinlikle itibar etmemenizi tavsiye etmekteyiz. Sunulan kaliteli ürünler ile daha ve daha güvenli bir yaşam tarzı sunan firmamızın üzerinden sizlerde en iyi kalite ile hizmet alırken güven içinde bir yaşam sürebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler ile bize göre kalite satış öncesinde müşteriyi doğru bilgilendirmek ve etkileyici çözüm alternatifleri sunmaktan geçer. Sunulan projelerde alt yapı hazırlanmasından, montajdan personel eğitimlerine satış danışmanlığından satış hizmetlerine kadar hizmetlerini şekillendiren ve müşterilerinin iyiliğini düşünen firmamızın üzerinden aldığınız ve kurulum için başvurduğunuz ürünler sizleri kesinlikle yolda bırakmaz ve 7/24 teknik destek ekiplerimiz ile firmamız siz değerli müşterilere arka çıkar. İstanbul’un her yerine 24 saat hizmet verebilecek olan firmamız sizleri asla mağdur etmez ve sunduğu kaliteyi korumak için deneyimli servis ekipleri ile ellerinden geleni her zaman en iyi şekilde yapar.

 

Kadıköy Alarm Sistemlerinde gerçek güvenlik eğitimi almış olan kişiler ile çalışmakta ve adımıza laik işleri her zaman yapmaktayız. 7/24 bir şekilde hizmet veren firmamızı aradığınız zaman hemen görüşmeniz ve iletişime geçmeniz mümkündür. Güvenlik sisteminin sorunsuz çalışması, uzun ömürlü olması ve tehlike arz eden durumlarda sizlere haber verebilmesi gerekmektedir. Kullandığımız hassas sensörler ile bu gibi durumlarda doğru ve zamanlamalı hizmet vermek her zaman en büyük öncülük ettiğimiz konulardan olmuştur. Doğru zamanlamalı hizmetler oldukça önemli olması ile birlikte hayati ve maddi açıdan kayıpların önüne geçilmesine büyük bir rol oynamaktadır. Kurduğumuz sistemlerde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Çünkü her memnun müşteri yeni bir müşteri getirir. Güvenlik ürünleri binlerce çeşitte bulunur ve her kullanıcıya istediği özellikte kaliteli ürünler sunularak istedikleri cihazlar taktim edilir. Kozyatağı Güvenlik Sistemleri müşterilere her zaman sunduğu ürünleri kullanarak asla yanıltmaca da bulunmadan orjinal ürünler ile daha güvenli bir yaşam tarzı sunmaktadır. Maddi ve manevi değerlerinizi korumanız açısından çeşitli güvenlik sistemleri ile ofisinizi, evinizi, binanızı, garajınızı, iş yerinizi istenmeyen kötü amaçlı misafirlerden uzak tutarak en etkili yöntemleri kullanmaktayız. Emniyet müdürlüğü ile ortak çalışmalarımız ve sıkı bağlantılarımız sonucunda kesinlikle müşterilerimizin malı ve canı tehlikeye girmez. Alarm Sistemi İzleme merkezlerimiz sayesinde sizlerde koruduğunuz ortamda yokken izleme sistemlerimiz açık olup olağan dışı hareketlerde bizlere bildirim yollar ve mekanın incelemesi başlanır. Eğer her şey yolunda ise müdahale uygulanmaz. Ancak siz değerli müşterilere bildirim sonucunda eğer gerçekleşen olaylardan onay alınır ise hemen kolluk kuvvetlerine haber verilerek en yakın birim adresinize yönlendirilir.

Kamera Markaları

Samsung, Uranium , Neutron , Cenova ,Eds  gibi envaterimizde bulunan ve her gün aralarına yenileri eklenen Güvenlik Kamerası Sistemleri ile sizlere geniş bir hizmet kalitesi ile birlikte aradığınız en kaliteli markaları sunmaktayız.

Envanterimizde Bulunan Alarm Markaları

GE–Caddx, Paradox, DSC, Crow, Teknim gibi daha bir çok marka ve modelde ürün siz değerli müşterilere hizmet vermek açısından envanterimiz arasında yer almaktadır. Siz değerli müşterilerin güvenliği açısından üstün kaliteli malzemeler ile donatılmış güvenlik ürünlerini oldukça uygun fiyatlar üzerinden sunmaktayız.

Devamı

Kartal Guvenlik Kamera Alarm Sistemler

Kartal Guvenlik Kamera Alarm Sistemler
ags kamera sistemleri beşiktaş

beşiktaş guvenlik kamera sistemleri

Kartal Guvenlik Kamera Alarm Sistemleri ;
Farklı çözümlerin ve farklı hizmetlerin sunulduğu günümüzde özellikle güvenlik işlemleri ön planda tutulmaktadır.

İnsanların temel ihtiyaçlarından olan güvenliğin önemi her geçen gün artmakta ve önemini yükseltmektedir. Firmamızda uzun zamandan beri uzmanlığını Maltepe yangın sistemi konusunda kanıtlamış bir firmadır. Bu şekilde sizlerde ihtiyacınız olan erken uyarı ve müdahale işlemleri için hemen sitemizi tercih edebilirsiniz. Her bakımdan sizlere en özel ve farklı işlemler sunacak olan firmamızdan sizlerde dilediğiniz zaman yardım ve destek alabilirsiniz. Konu güvenlik ise kesinlikle firmamız sizler için doğru adrestir. Bu şekilde alacağınız özel hizmetlerden sizlerde memnun kalacak ve sevdiklerinizin güvenliğini en iyi şekilde karşılamış olacaksınız.
Maltepe Yangın Sistemi Güvenlik Önlemleri
Farklı güvenlik önlemleri ile can ve mal güvenliğinizi sağlamak herkes için ilk önceliktir. Yangın ise istenmeyen ancak herkesin başına gelebilecek kötü durumlardandır. Bu tip bir durumda ise erken uyarılar ve müdahale yöntemleri ile can ve mal kaybının yüzde 90 oranında korunduğu kesinleşmiştir. Sizlerde Maltepe yangın sistemi sayesinde en baştan önlem alarak bu tip sorunun kötü sonuçlarından kesin ve hızlı bir şekilde kurtulmuş olursunuz. En hızlı ve en uygun hizmeti alacağınız firmamızda sizlerde artık gözünüz arkada kalmadan evinizden çıkabileceksiniz. Beklentilerin en iyi ve en uygun şekilde karşılandığı firmamız yıllardır tecrübesi ile tüm güvenlik sistemleri uygulamasında profesyonel yaklaşımları ile yanınızda olacaktır.
Maltepe Yangın Sistemi İle Güvendesiniz
İdeal ve farklı teknolojik önlemler ile her zaman ev ve iş yerlerimizi korumak, önlemler almak ve işlemler yaparak olası bir durumda zararımızı en aza indirmek en uygun işlem olacaktır. Bu şekilde hızlı ve kesin çözümler sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Farklı ve en uygun Maltepe yangın sistemi keşfi ve kurulumu konusunda sizlere uzmanlığı ile en iyi çözümleri sunarak en ayrıcalıklı hizmeti almanız sağlanacaktır. Geleneksel yöntemlerin artık kullanılmadığı günümüzde sizlerde güvenlik önemlerinizi en uygun şekilde firmamızdan alabilirsiniz. Her zaman tedbiri elden bırakmadan basit önlemler ile oluşabilecek can ve mal kayıpları önlenebilmektedir. Bu neden ile bu işlemler günümüzde çok daha önem arz etmektedir.

Devamı

AGS-Guvenlik Kamera İp Kamera Sistemi

AGS-Guvenlik Kamera İp Kamera Sistemi

AGS-Guvenlik Kamera İp Kamera Sistemi

İp Kamera Sistemi ihtiyaçlarınızda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan kalite ve uygun fiyat misyonunu yıllardır taşıyan vizyonu geniş ve müşteri memnuniyetini esas alan AGS Güvenlik & Kamera firmasında her gün güncellenen stokları ile en seçkin markalarda kamera sistemleri, alarm sistemleri, yangın ihbar sistemleri perakende ve toptan ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri daima bulabilirsiniz.

 

İp Kamera Sistemi olarak siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 Saat Uzman personelimiz ile hizmet vermeyi amaç edindik.
Nişantaşı  Toptan  Kamera Sistemleri Harbiye  kamera, Sarıyer araç kamera sistemleri Firmamız İstanbul Okmeydani bölgesinde Ücretsiz  keşif ,kurulum ve servis hizmeti vermektedir.

 

Güvenlik, Cctv, Araç içi kamera ve güvenlik sistemleri, İp Kamera sistemleri ,Alarm sistemleri konusunda sizlere uygun teklifler için lütfen bize ulaşınız. Kayıt Cihazları – DVR – 4,8,12,36 Kanal Kayıt cihazları, Güvenlik-Network İp Kameraları, Güvenlik kamaraları, Nvr kayıt cihazları, Network ip kameraları, Nvr Set, İp Aksesuarları, Araç Güvenlik Sistemleri ve araç içi kamera kurulum montaj işlemleri, Mobil Dvr, Araç Monitör, Araç Kameraları, Hd Taşınabilir Dvr, Cctv  Kameralar, Box, Gece görüşlü, Dome,Speed dome, gizli kameralar alanlarında hizmet vermekteyiz.Karar veremiyor yada hangi tip kamera kullanacağınız konusunda bilginiz yok ise lütfen bizi arayınız. Firmamız uzman personellerimiz ile keşif hizmeti sunacak ve sizin için en iyi çözümleri üretecektir.Detaylı bilgi için hemen arayın.

 

İp Kamera Sistemi ihtiyaçlarınızda ev ve iş yerlerinizin maksimum güvenliğini sağlamak için en seçkin markaları stoklarına dolduran firma, kamera sistemleri konusunda çok özel paketlerle karşınızda…

Kamera Sistemleri konusunda sizlere en iyi hizmeti veren AGS Güvenlik & Kamera firması size bir tıklama kadar yakın. Güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarmak için oturduğunuz yerden dilerseniz internet üzerinden dilerseniz telefonlar irtibat kurarak en seçkin kamera sistemlerini inceleyebilir ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

 

İp Kamera Sistemi ile Evlerinizi Koruyunuz

 

Yapılan araştırmalar kamera sistemleri ve alarm sistemleri ile korunan ev ve iş yerlerine hırsızların girmeye cesaret edemediklerini gösteriyor. Güvenlik sistemlerinin kurulu olduğu yerlere girmek hırsızlar için kolay bir iş değildir. Caydırıcılığı arttıran İp Kamera Sistemi ve alarm sistemleri hırsızlara ekmek bırakmıyor…

 

 

Devamı

ALARM SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

ALARM SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

 

 

                alarm sistemi, sizlerin güvenliğiniz için tercih ettiğiniz alarm sistemi, nden bir tanesidir. Bu sistem sayesinde tehlikeli bir giriş yaşandığında, herhangi bir hırsızlık girişiminde bulunulduğunda veya ortama yetkisiz kişilerin girmesi halinde uyarılmış olup, tedbir veya yaptırım uygulamak için zaman kazanmış olacaksınız. Aynı zamanda sistemin modeline göre olayları önleme gibi bir etkisi de bulunmaktadır. Bu sistemin çalışma prensibi de belirli bir düzen içerisindedir. Öncelikle sistemin çalışması için alarm sistemi nin bulunduğu yeri terk etmeden önce sistem üzerine tuş takımı yardımı ile şifrenizi girerek aktifleştirme yapmanız gerekmektedir. Daha sonra bu sistem kendisinin bulunduğu yere tekrar gelip şifre ile alarm sisteminizi durdurana kadar çalışmaya devam edecektir. Bu durdurma işlemleri anahtarı bulunan modellerde o sayede de yapılabilmektedir. alarm sistemi nin içinde bulunan mekanizmalar sayesinde herhangi bir yanlış durumda, sistemin harekete geçmesi mümkün olacaktır. Bu mekanizmalar tehlikeyi alarm paneline ileterek sistemin ilk adımını başlatmış olurlar. Daha sonra sistemin beyni olan panel tehlike arzını sirene ileterek onun çalışmasını sağlar. Sirenin çalması ile birlikte tehlike etrafa duyurulmuş olur. Fakat aynı zamanda komünikatör adlı bir haberleşme ünitesi sayesinde de sistemde sizin tarafınızdan kayıtlı olarak bulunan numaralar aranarak tehlike haber verilir. Yine aynı uyarılar haber alma merkezine de gönderilerek, tehlikenin durumuna göre aranması gereken acil numaraların aranması sağlanır.

Devamı

Kablosuz Alarm sistemleri

Kablosuz Alarm sistemleri

Kablosuz Alarm sistemleri

Alarm Sistemi, Alarm sistemleri ihtiyaçlarınızda güvenliğinizi en yüksek derecede sağlayan Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri gibi Alarm Sistemi/ Alarm sistemleri firmamız tarafından sağlanmakta ve kurulum montaj ve devreye alma işlemleri kısa süre içerisinde yapılmaktadır.

Elektronik sistemlerin en gelişmiş yapıları olan kablosuz alarm sistemleri Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri altında toplanıyor. Dilediğiniz markalardan birini seçerek evinizin estetiğine herhangi bir zarar gelmeden ve kablo çekim masraflarını ödemenize gerek kalmadan sizlere en güvenilir Alarm Sistemi, Alarm sistemleri donanımını kuruyoruz.

Kablosuz alarm sistemleri

Son derece uygun fiyatlarla hizmetinize sunduğumuz Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri PIR hareket algılayıcı elektronik bileşenler ana ünite ile kablosuz olarak haberleşmektedir. Elektronik haberleşmenin kablosuz olarak yapılabilmesi kanal çekme kablo çekme derdinden tamamen sizleri kurtarmaktadır. Alarm Sistemi / Alarm sistemleri ihtiyaçlarınızda kendilerini tüm ülkede kanıtlamış olan ve yıllarca sorunsuz çalışabilen son derece uygun fiyatlı

  • Dsc Alarm Sistemi,
  • Crow Alarm Sistemi,
  • Paradox Alarm sistemleri

Uzun yıllar boyunca evlerinizin ve iş yerlerinizin maaşsız ve masrafsız bekçileri olacaklar.

Neden Kablosuz Alarm Sistemi Seçmeliyim?

En basitinden kablosuz alarm sistemleri sizlere kanalet ve kablo çekme masrafları yüklemez. Çok kolay kurulur ve uzun yıllar düzenli olarak çalışır. Evin estetiği de korunmuş olur.

 

Devamı