All Posts tagged alarm sistemi

Güvenlik Kameranın Güvenlik Özellikleri Nelerdir?

 

Güvenlik Kameranın Güvenlik Özellikleri Nelerdir?

Kameralar pek çok özellikler ile donatılmıştır. Bir güvenlik kamerası almadan önce kameranın çözünürlüğüne dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle kameralarda zoom kalitesine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile karanlıkta bile kayıt yapan kameralar mevcuttur. Sizler de bu ya da buna benzer özelliklere sahip güvenlik sistemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 Güvenlik Kamera Sistemlerindeki Zoom Özelliği

Kamera sistemi konusunda gelişmiş yapımız yüksek kalitedeki kameraları sizlere sunmaktadır. Net olarak çekim yapan ve yaptığı çekimleri ise zoom özelliği ile destekleyen tüm kameralarımızı incelemek ve satın almak için firmamızın kameralarına göz atabilirsiniz. Firmamızın güvenlik kameraları ile kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz.

Devamı

Sarıyer , Etiler , Levent , Tarabya, Ortaköy , Reşitpaşa Kamera Sistemleri Servisi

Güvenlik ve önlem almak deyince hemen hemen herkesin aklına güvenlik kameraları ve alarm sistemleri gelmektedir. Her türlü tehlikeye karşı alınabilecek önlemlerdir. Bu tehlikeler; hırsızlık, yangın ya da herhangi başka bir şey olabilecektir. Onlara göre alınabilecek önlemler ise hırsız alarm sistemi, yangın alarm sistemi ayrıca çeşitli özelliklere sahip güvenlik kameraları olacaktır. Sizlere tüm bu hizmetleri eksiksiz bir şekilde ise  Kamera Sistemleri sağlayacaktır.

Çeşitli güvenlik kameraları dedik. Peki ama bu çeşitten kasıt nedir? Buradan kasıt gece görüşlü kameralar, kameraların çözünürlük dereceleri, kör noktalara hakimiyeti gibi konuları kapsamaktadır. Her ne kadar güvenlik kamera sistemi  ile önlem alınsa da profesyonel hırsızlar kameraların kör noktalarını yakalayarak, Hacı Osman Kamera Sistemleri  nı etkisiz hale getirebilmektedir. Bunun için 360 derecelik bir açıyla görüntü alabilen güvenlik kameraları tercih edilmelidir. Bu kameralar arasında İP kamera sistemi en kullanışlı ve verim alınabilecek sistem olarak görülmektedir. Bu sisteme göre, belli bir bölgeye yerleştirilen güvenlik kameraları bir İP ye sahiptir. Bu İP adresine göre uzakta o kamerayı komuta edebilmektedir. Bu da her türlü suça karşı alınabilecek en iyi yöntemlerden biridir. Çünkü uzaktan yönlendirilebileceği için hiçbir tehlike bulunmamaktadır.

Sarıyer kamera sistemleri ayrıca sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyata vermeyi kendisine amaç edinmiştir. Bu nedenle burayı tercih etmeniz halinde çok memnun kalacaksınız. Ayrıca ürünü sizlere teslim ettikten sonra, montajını ve benzeri yöntemleri uyguladıkta sonra da sizlerle iletişimi kesmemekte ve profesyonel yardım, destek işine de özenle devam etmektedir.

Devamı

FATIH- AYVANSARAY MAHALLESİ Kamera Sistemleri

FATIH- AYVANSARAY MAHALLESİ  Kamera Sistemleri

Binalar, işyerleri, evler, okullar kısacası tüm kuruluşlar, son zamanlarda Ayvansaray Kamera Sistemleri  hususunda yoğun bir talepte bulunuyorlar. Hırsızlık olaylarının arttığı bu zamanlarda, güvenlik kameralarının görüntüsü bile hırsızlık olaylarına engel olabiliyor.

Güvenlik kamerasını gören kötü niyetli insanlar, güvenlik kamerasına yakalanma korkusundan o binaya yanaşamıyorlar bile.

Fatih Balat Kamera Sistemleri

Güvenlik kamerası çeşitleri arasında öyle bir kamera var ki, neredeyse bir sivrisineği bile kaçırmıyor. Sesli Kamera Sistemleri  olan bir alana hem görüntü hem de ufacık bir ses girdiği zaman kamera sizin akıllı telefonunuza hemen bir sinyal gönderiyor ve güvenlik alanınıza kimin girdiğinizi birkaç saniyede öğrenmenizi sağlıyor.

Zamanımızın çoğunu yazlığımızın dışında geçiririz. Yazlığımıza aldığımız bir güvenlik kamerası, yazlığımızın içine girmek isteyen kötü niyetli bir kimsenin hem görüntüsünü hem de sesini tespit edebiliyor.

Güvenlik kameralarının çoğunda Gece Görüşlü  olduğu için, Evinizin ,İşyerinizin aydınlatmalarını açık bırakmak zorunda bile değilsiniz. Güvenlik kameranız gece görüşü ile Evinizin  ,İşyerinizin  içindeki ve dışındaki olumsuz görüntüleri çok hızlı bir şekilde size ulaştıracaktır.

Devamı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Güvenlik amacıyla üretilen kamera, hırsız alarm sistemleri ve diğer ürünlerde yapı şekilleri önemlidir. Bir alanda güven içerisinde olmamıza olumlu yönde katkı sağlayan güvenlik sistemi ürünlerinde çeşitlilik fazladır. Kaliteli olan kaplamalardan imal edilirler. Enerji açısından da yüksek derece tasarruf sağlarlar.

ags-guvenlik-alarmMekanizması sağlam olması gereken ürünler olmalıdır. Dış hava şartlarından etkilenmeyecek kadar kalitelidir. Bu ürünlerde conta kalitesi bile çok değerlidir. Elektronik malzemeleri standartları ve algılama duyarları dayanıklıdır. Her yerde kullanılacak olan kamera sistemi ürünlerinde conta yüzeyleri ve cam kalitesi hassas yapıdadır. Karlanma, buzlanma, donma gibi aşırı yüksek havalardan asla etkilenmezler. Hareket edilebilen be kolayca kurulumları olan ürünlerdir. Hırsız alarm sistemleri ve kamera sistemleri aniden oluşan aksi durumlarda hızlı etkileşim sağlar.

Bir mekânda hırsızlarla mücadele etmek için etkili olan sistemlerden acil yararlanama gerekebilir. Gümünüzde hırsız alarm sistemi ürünlerinde yüksek verim alacağımız kadar modern üretimler yapıldı. Ürünlerin dış yüzeyleri oldukça sağlamdır. İç kısımlarında ise farklı yapıda ve hızlı teknolojide kullanılan algoritma olarak çalışan kaliteli yazılım programları kullanılır.

Devamı

Kamera Sistemi Nedir?

Kamera Sistemi Nedir?

Kapalı devre izleme sisteminin diğer adı kamera sistemleri olarak bilinmektedir. Kamera sistemleri yaşam alanlarımızın güvenliğini sağlayabilmek için kullanılan görüntüleme cihazlarıdır.

3-kamerali-ahd-setGünümüzde piyasada KDTV sistemi olarak da bilinen kapalı devre televizyon sistemi, 7/24 kesintisiz bir şekilde kamera sistemi bulunan ortamı gözlem altında tutmaktadır.

AHD Kamera sistemi genellikle bulunduğumuz şehri izlemek, yaşadığımız evi izlemek ve işyerimizi izleyebilmemiz için kullanılan aygıtlardır.

Güvenlik Kamerası Ekipmanları Nelerdir?

Güvenlik kamera sistemi: Sabit duruşlu kameralar, Speed dome kameraları, IR gece görüşlü güvenlik kamera sistemleri ve Zoom kamera sistemleri olmak üzere her alan için farklı amaçlarla kullanabileceğimiz kamera sistemleridir.

Dijital kayıt yapan güvenlik kamera sistemleri: DVR olarak da bilinen dijital vide recorder,  güvenlik kameralarından ne kadar görüntü geliyor ise hepsini kaydedebilen aygıtlara verilen isimdir.

Dijital kayıt yapabilen kamera sistemi bu kayıtların daha sonradan izleyebilmeniz için kayıt yapabilir. Bu aygıtların kayıt süreleri markadan markaya ve kaliteden kaliteye değişim göstermektedir. Bazı kamera sistemi 24 saat kayıt yaparken, bazı kamera sistemleri bir ay süreyle kayıt yapabilmektedir.

Devamı