All Posts tagged apartman kamera sistemleri

Apartman Kamera Sistemleri

Apartman Kamera Sistemleri

Apartman Kamera Sistemleri

Tüm apartmanınızın etrafını, otoparklarınızı ve giriş çıkış kapılarınızı seyredin.

Apartman Kamera Sistemleri ürünleri apartman güvenliğiin sağlanması ve apartman giriş ve çıkış yapan kişilerin izlenmesi güvenlik alanlarının korunması çok önemlidir. Apartman Kamera Sistemleri ürünleri yüksek çözünürlükte olması apartman giriş ve çıkışlarının takip edilmesi açısından büyük önem kazanmaktadır.

Sizde Apartmanınızın Guvenlik Önlemini Artırmak İstiyorsanız arayınız Ücretsiz Keşif Yaparak Tarafınıza Fiyat Verelim.

Apartman Kamera Sistemleri

Devamı

DSC Alarm Sistemleri Çalışma Mantığı

DSC Alarm Sistemleri Çalışma Mantığı
DSC Alarm Sistemleri Çalışma Mantığı
Alarm izleme merkezi; örneğin evinize bir girişim oldu, alarm sirenleri çalar, alarm izleme merkezi 3-4 saniye içinde direkt sizi arar canlı bir arama, karşınızdaki insan sizden polisi göndermek için teyit ister,çünkü siz şifreyi yanlış girmiş olabilirsiniz, Size polisi gönderelim mi diye sorar, siz evet dedikden sonra en yakın polis merkezi aranır ve olay yerine müdahale edilmesi sağlanır. Polise günde 1000 lerce ihbar gitmekte fakat hangisinin doğru ihbar olduğu belli olmadığı için hangi ihbarın gerçek olduğu belli olunmaz fakat, alarm izleme merkezlerinin ihbarları teyitli olduğu için polis merkezleri bu ihbarlara öncelik verir ve hırsızlık bölgesine doğru müdahale başlar,
Alarm izleme merkezinin bir diğer özelliği, evinizde acil sağlık durumlarında tek tuşla kapınıza ambulans gönderilmesi hatta evinize duman dedektörleri takıldığında itfaiye çağılır. Örneğin evdesiniz ve kapınızda tıkırtılar duydunuz, şifre panelinizin üzerindeki polis tuşu tıkladığınız zaman, izleme merkezi sizin panik durumunda olduğunuzu bildiği için yine polisi kapınıza göndermekte. Bu hizmetlerin içinde ayrıca gaz dedektörleri ve su baskını dedektörleri eklenip, gaz sızması ve su baskınlarınıda önleyebilmekde.
Kablolu DSC Alarm Sistemi
Yeni nesil profesyonel DSC Alarm Sistemleri Adsl ve Network üzerinden Haber alma Merkezi ile online olarak haberleşme sağlayabilmektedir. Offline alarm sistemleri nin yerini alacak olan bu sistem adsl bağlantısı sayesinde Alarm merkezine bilgini ulaşması süresini milisaniyelere düşürmesi açısından bir devrim yaratacaktır. DSC soygun ihbar sistemleri Kanada dan ithal edilmektedir. Soygun ihbar sistemlerinde bir dünya markası olan DSC alarm sistemleri Amerikan ve avrupa kalite standardı (CE) (UL) VE ISO 9001 – 9002 belgelerine sahiptir. 15 değişik alarm santrali ve farklı amaçlı dedektörler çeşitli ihtiyaçlara cevap verir. Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, iç alan ve dış alan pet pır dedektörler ile her mekana uygun tasarımlar sunmaktadır. Konusunda uzman, profosyonel elemanlarımızca projelendirilip uygulanmaktadır. Ücretsiz Keşif ve detaylı bilgi için bizi arayınız.
Paket İçeriği:
  • 1 Adet Alarm Paneli
  • 1 Adet Şifre Paneli
  • 1 Adet Manyetik Kontak
  • 1 Adet Hareket Sensörü
  • 1 Adet Harici Siren
  • 1 Adet Dahili Siren
  • Güç Kaynağı, akü ve trafo
Fiyata montaj dahil değildir.
Tek satiş fiyatidir.
Montaj için agsguvenliik@outlook.com  adresine mail atabilir yada 0532 158 42 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

 

Devamı

Etiler Güvenlik Kamera Sistemleri ;

Etiler Güvenlik Kamera  Sistemleri ;

Etiler Güvenlik Sistemleri ;
İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Etiler semtinde bulunan ev ve işyerlerinizde güvenlik sağlayabilmek için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle her binanın olduğu gibi bulunduğunuz binanın da bazı kör noktaları, yani hırsızların girmesine elverişli olan yerleri bulunmaktadır. Evinizde güvenle oturabilmek veya işyerinizde maddi kayıplarla uğraşmamak için başta bu bölgeler olmak üzere binanızı yüksek teknolojik kamera ve güvenlik sistemleri ile donatmanız faydalı olacaktır. Böylece binanıza giriş-çıkışları kontrol altına alabilir ve tam güvenlik sağlayabilirsiniz. Ancak aldığınız sistemlerin alanında uzman kişilerce yerleştirilmiş olmasına da dikkat etmeniz gerekir.

14042014nK7b_tycnguzPHk6lTCUhfd5TiLLlM0j 14042014YK83FDEhUmee2bmnfQKrZnl7AVVanPmD 24072014pufvNG8SU5-mGgghRiM8ovCqjmtOsvp3 30062014ZanERlM2i71K-8j99C2Uu_SGBRd7V_Hg
Güvenlik teknolojileri alanında adından söz ettiren firmamız, İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Etiler bölgesinde de profesyonel hizmet vermektedir. Firmamızın kurulumunu yaptığı alarm sistemleri ve diğer sistemler tamamen ileri teknoloji ürünüdür. Bu sistemlerle binanızda tam güvenlik sağlamanız mümkündür. Bununla birlikte firmamız dâhilinde çalışan elemanlar gerek güvenlik sistemleri konusunda gerekse bu sistemlerin kurulumu ve yerleşimi konusunda uzmandır. Başta sony güvenlik kamera sistemleri olmak üzere çeşitli sistemlerle binanızda tam güvenlik sağlayabilirsiniz.

Devamı

GUVENLİK KAMERA SİSTEMİNDE KAMERA TİPLERİ;

GUVENLİK KAMERA SİSTEMİNDE KAMERA TİPLERİ;

GUVENLİK KAMERA SİSTEMİNDE KAMERA TİPLERİ;

Güvenlik kamera sistemleri nde belirleyici unsur olan kameranın seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Zira kamera sistemin en önemli unsurudur. Bu kameraların da değişik tipleri bulunmaktadır. Bu tipler kameranın kullanım alanlarına göre ayrı ayrı sınıflandırılmışlardır. Güvenlik sağlayacağınız yere göre kameranın tipini seçmeniz gerekmektedir.

1. Özel Kameralar

Dükkan,ev ,ofis gibi yerlerden farklı yerlere kurduğunuz güvenlik kamera sistemleri için uygun kamera tipidir. Otomobil, tekne, motosiklet gibi araçlara sahip olan kişilerin kullanacağı tipte kameralardır. Araçların ön camına takılır ve kayıt etme imkânı bulunmaktadır.

2. IP – Network Kameralar

Kameralar genellikle görüntülerini monitörler üzerinden kişilere iletmektedirler. Fakat bu tip kameralar internet aracılığı ile görüntüleri network ağına göndererek bilgisayar ortamında takip imkânı sağlamaktadır.

3. Gizli kameralar

Dışarıdan gözle görülemeyen, bazı cisimlerin içine koyularak kayıt imkânı sağlayan kameralardır. Gizli kayıt yasal prosedürlere uygun olmadığı için kayıt yapıldığına dair bilgilendirici bir yazı ile duyuru yapılması gerekmektedir.

4. PTZ Speed Dome Hareketli – Zoomlu Kameralar

 

Dışarıda bulunan bir kontrol mekanizması ile sağa – sola çevirilersek ortam izlemesi yapmaya yarayan kameralardır. Kendisine bağlı klavye veya joystick sayesinde hareket edip, zoom yapabilmektedir.

5. Lensi Değişebilir Kameralar

 

 

Gövde ve lensleri ayrı olan kamera tipidir. İçindeki lensleri ayarlayarak ortamdaki ışık ve benzeri değişmelere göre görüntü kalitesinin yüksek kalmasını sağlayan kameralardır.

 

6. Sabit Lensli Kameralar

 

Bu kameralarda lens değiştirme özelliği bulunmadığından ortamdaki ışık değişmesinde görüntü kalitesi sabit kalmamaktadır.

Devamı

Bina güvenlik sistemlerinin Hayatımıza Kattığı Önem

Bina güvenlik sistemlerinin Hayatımıza Kattığı Önem

Bina güvenlik sistemlerinin Hayatımıza Kattığı Önem;

Hayatımızın birçok anında güvenlik sistemleri ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu sistemlerin genel amacı bizlerin ve toplumun yaşam alanlarında güvenliği sağlamaktır. Güvenlik insanoğlunun ihtiyaç duyduğu ve hayatında devamlılık isteyen bir konudur. Birçok konuda hırsızlık ve personel hatalarını önlemek için bu sistemler kullanılmaktadır. Kullanılan bu sistemlerin kalitesi çok önemlidir. Ayrıca bu sistemlerin kalitesi kadar güvenlik sistemleri kuran şirketin güvenirliliği de önemlidir.

 

Kullanılan güvenlik sistemi bizlerin ve şirketlerin güvenliğini sağlamak amaçlı yapıldığı için bu sistemlerin açık noktalarını ve bilgilerini kendi bünyelerinde saklayabilir olan bir şirket kurmalıdır. Bu şirketten sızacak olan bir güvenlik bilgisi bizler ve şirketler için sıkıntı yaşatabilir. İş yerimizin ve kendi yaşam alanımızın bilgileri ve güvenliği bizlere özel olmalıdır.

Bu bilgiler bazen dış personel ve insanlar tarafından elde edilmek istenebilmektedir. Bu konudaki güvenliğin sağlanabilmesi için kameralar en çok kullanılan güvenlik aracıdır. Bu kameralar ile özel alanımıza giriş çıkışları kontrol altına alabilir ve olası bir durumda teşhis edebiliriz. Toptan kamera alımlar ile bu maliyet daha da düşebilir.

Devamı