All Posts tagged beşiktaş kamera

Bina güvenlik sistemlerinin Hayatımıza Kattığı Önem

Bina güvenlik sistemlerinin Hayatımıza Kattığı Önem

Bina güvenlik sistemlerinin Hayatımıza Kattığı Önem;

Hayatımızın birçok anında güvenlik sistemleri ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu sistemlerin genel amacı bizlerin ve toplumun yaşam alanlarında güvenliği sağlamaktır. Güvenlik insanoğlunun ihtiyaç duyduğu ve hayatında devamlılık isteyen bir konudur. Birçok konuda hırsızlık ve personel hatalarını önlemek için bu sistemler kullanılmaktadır. Kullanılan bu sistemlerin kalitesi çok önemlidir. Ayrıca bu sistemlerin kalitesi kadar güvenlik sistemleri kuran şirketin güvenirliliği de önemlidir.

 

Kullanılan güvenlik sistemi bizlerin ve şirketlerin güvenliğini sağlamak amaçlı yapıldığı için bu sistemlerin açık noktalarını ve bilgilerini kendi bünyelerinde saklayabilir olan bir şirket kurmalıdır. Bu şirketten sızacak olan bir güvenlik bilgisi bizler ve şirketler için sıkıntı yaşatabilir. İş yerimizin ve kendi yaşam alanımızın bilgileri ve güvenliği bizlere özel olmalıdır.

Bu bilgiler bazen dış personel ve insanlar tarafından elde edilmek istenebilmektedir. Bu konudaki güvenliğin sağlanabilmesi için kameralar en çok kullanılan güvenlik aracıdır. Bu kameralar ile özel alanımıza giriş çıkışları kontrol altına alabilir ve olası bir durumda teşhis edebiliriz. Toptan kamera alımlar ile bu maliyet daha da düşebilir.

Devamı

KAMERA VE KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİNİN İNSAN HAYATINDA Kİ KULLANIM ALANLARI

KAMERA VE KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİNİN İNSAN HAYATINDA Kİ KULLANIM ALANLARI

KAMERA VE KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİNİN İNSAN HAYATINDA Kİ KULLANIM ALANLARI;
Güvenlik kamera sistemleri ‘nin kurulumu artık günümüzde çok kolay hale gelmiştir. Günümüzde artan firmaların arasında ki rekabet hizmette sınır tanımaz hale gelmektedir. Güvenlik sistemlerinin kullanılması insan hayatına verilen önemin artmasına sebep olmuştur. Seçilecek kamera sistemi kadar seçilecek olan firma da çok önemlidir. Şimdilerde montaj kurulumu ve kullanımının anlatılması firmaya ait olan ip kamera sistemleri çok çeşitli özelliklere sahip olmaktadır. Günden güne dünyada kullanımı yaygınlaşmıştır. İlave olan enerji kablosuyla kablo kirliliğini ortadan kaldırmıştır. Son teknoloji olduğu için içinde yazılım ve özellikler her zaman günceldir. Bu kamera sistemi kurularak kişilerin hem görüntüsüne hem de sesine ulaşmak mümkün olmaktadır.
İşyerlerin de, alışveriş merkezilerinde, Askeri tesis ve daha sayabileceğimiz buna benzer pek çok yerin giriş ve çıkışlarında Kartlı geçiş sistemleri kullanılmaktadır. Belli kişilerin giriş çıkışlarının kontrol edebildiği gibi, girmesi istemeyen kişilerin kartlarının iptal ederek o kişinin girişini de yasaklayabilmektedirler. Giriş çıkışların kontrol edilebildiği bu sistemde gerektiği anlarda içinde bulunan yazılım sistemiyle giriş çıkışları raporlaştırmak mümkün olmaktadır. Teknolojinin faydalarından böylelikle bir kez daha yararlanmış olmaktayız.

Devamı

GÖZÜNÜZÜ ARKADA BIRAKMAYACAK SİSTEMLER

GÖZÜNÜZÜ ARKADA BIRAKMAYACAK SİSTEMLER

GÖZÜNÜZÜ ARKADA BIRAKMAYACAK SİSTEMLER;

       Teknoloji her alanda insanlara büyük kolaylıklar sunmakta, bu sayede kazanılan her kolaylık yaşam standartlarının yükselmesi adına önemli bir adım olarak karşımıza çıkmaktadır. Güvenlik sistemleri alanın ev, ofis ya da farklı mekânlar artık çok daha profesyonel bir şekilde korunmakta kamera, alarm sistemlerinde geliştirilen yazılımlarla mekanik bir güvenlik ağı oluşturulmaktadır.

hareket-dedektoru

            İnsanların yanılma payı her zaman olsa da mekanik sistemlerin yanılma payı olmayacağından güvenlik sistemi olarak kurduğunuz tüm ekipmanların sorunsuz çalışması ile mükemmel bir koruma alanı elde edebilirsiniz. Farklı noktalara kurulacak toptan kamera sistemleri ile en karalık köşeleri bile takip edebilir, başka sistemlerle de entegre ederek herhangi tehlike anında çok daha komplike bir yapı ile hizmet verebilmektedirler.

            Gelişmiş internet ağı alt yapısı ile evinizde işyerinizi, işyerinizde evinizi 24 saat izleyebilme imkânı elde edebilir, olmadığınız her yerde gözünüzün olması sağlanarak daha huzurlu ve daha güvenli yaşam alanları oluşturabileceksiniz. Özellikle kapı önlerinde bulunan kameralar yüksek çözünürlük kapasiteleri ile günümüzde polisin olayları aydınlatırken kullandıkları en büyük yardımcılar olmakta, sürekli izlenen sokaklar tehlikelere geçit vermemektedir.

Devamı

Anadolu Yakasının Her Yerine Kamera ve Alarm Servisi Hizmeti vermekteyiz.

Kamera Sistemi Alarm Sistemi Montaj Bakım Onarım

th

 

Hizmeti Verilir

İstanbul Anadolu Yakasi Alarm Sistemi , Kamera Sistemi , Parmak Okuyucu Sistemleri Turnike Sistemleri, Plaka Okuma Sistemleri Tamir Bakım Onarım ve Keşif Hizmetini Adresinizde Yapıyoruz

İstanbul Anadolu Yakasi   Bölgesinde Kamera Alarm Sistemi , Parmak Okuyucu Ve Turnike Sistemleri için Keşif ve Fiyat İsteyiniz

***** Bir Telefon Kadar Yakınız *****

0532 158 42 55

0212 236 18 26

 

 Bizimle; Hızlılığın, Güvenin, Kalitenin, Performansın ve Ucuzluğun Tadını Çıkarın…..

 

Devamı

GÜVENLİK SİSTEMLERİ – GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

GÜVENLİK SİSTEMLERİ – GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

 

Güvenlik sistemleri artık yaşamınızın her alanında görebileceğiniz, sizlerin güvenlik ihtiyacını karşılayan sistemlerdir. Gittiğiniz iş yerinden, evlere, araçlara kadar her yerde düzeneği kurulmuş bir güvenlik sistemi mevcuttur. Aynı şekilde yaygınlaşan bu sistemlere siz de sahip olabilirsiniz. Zira güvenlik konusunda şüphe yaşayan her kişinin başvurduğu emin bir yol olarak karşısına çıkmaktadır. Öncelikle güvenlik sorununun ne olduğu tespit edilmeli, sonrasında güvenlik sistemlerinden duruma en uygunu uygulanmalıdır. Bu sistemlerden bir tanesi de geçiş kontrol sistemleri dir. Günlük yaşantınızda uğradığınız neredeyse tüm binalarda bulunan bu sistem, artık birinci dereceden güvenlik sistemleri arasında sayılmaktadır. Sektörel olarak da, teknik anlamda da müthiş bir ilerleme gösterilmiş sistemdir.

Önemli olarak görülen, mekânın içinde bulunan bütün geçiş noktalarında uygulanabilecek bir sistemdir. Otoparktan, bina girişlerine, personel girişlerine kadar istediğiniz noktalarda uygulayabilir. Sadece güvenlik açısından değil, kontrol etme ve takip sistemlerinden de faydalanabilirsiniz. Güvenlik açısından seçtiğiniz binaya ziyaretçiden hırsıza kadar tüm girişlerin verilerini alabilirsiniz. Bu sayede tedbir almak veya yaptırım uygulamak çok daha kolay bir şekilde yapılacaktır. Bunun dışında sıkı bir geçiş sistemi arayanlar için okuyucu mekanizması da kurulabilir. Kart ile retina girişi ile yüz tanıma girişi ile avuç içi veya parmak izi girişi ile geçiş yapılabilir, istenildiği takdirde şifre de koyulabilir. Bu sistemlerin hepsi belirli yazılımlar üzerinden geliştirilmektedir.

Devamı