All Posts tagged bina kamera sistemleri

Apartman Kamera Sistemleri

Apartman Kamera Sistemleri

Apartman Kamera Sistemleri

Tüm apartmanınızın etrafını, otoparklarınızı ve giriş çıkış kapılarınızı seyredin.

Apartman Kamera Sistemleri ürünleri apartman güvenliğiin sağlanması ve apartman giriş ve çıkış yapan kişilerin izlenmesi güvenlik alanlarının korunması çok önemlidir. Apartman Kamera Sistemleri ürünleri yüksek çözünürlükte olması apartman giriş ve çıkışlarının takip edilmesi açısından büyük önem kazanmaktadır.

Sizde Apartmanınızın Guvenlik Önlemini Artırmak İstiyorsanız arayınız Ücretsiz Keşif Yaparak Tarafınıza Fiyat Verelim.

Apartman Kamera Sistemleri

Devamı

Taksim Analog Güvenlik Kamera Sistemleri Uygun Fiyatlara

Taksim analog Güvenlik Sistemleri Kurulum Standartları

Sistem içerisinde kullanılan kameraların, iletişim kablolarının, topraklama hattının, güç kaynaklarının sistem gürültüsü üretmeyecek şekilde seçilmesi tavsiye edilmektedir.

Gözetlenecek alan geniş veya uzun ise birden fazla kamera kullanılmalı ve kameraların belirli hedeflere odaklanması sağlanmalıdır. Açık alandaki park yerleri, alışveriş merkezleri, hastane koridorları vb. yerlerde güvenlik kameralarının az sayıda ve alanın tamamını gözleyecek şekilde kurulması, kullanıcıya herhangi bir fayda sağlamamaktadır. Güvenlik kamerasının kuruluşundaki temel amaç, hedef görüntüye ait detayların (şahıs ise yüze ait karakteristik yapıların tamamı) görüntülenebilmesi ve kayıt cihazına gönderilmesidir.
Özellikle topluma açık ve kontrolün zor olduğu kurum ya da kuruluşlarda, şahıs/araç giriş çıkış noktalarına ayrıca güvenlik kameraları yerleştirilmelidir.
Kayıt cihazı ile güvenlik kamerası arasında amaç/kalite yönünden denklik olmalıdır. Kayıt cihazı yeterli çözünürlükte kayıt yapamıyorsa, çok kaliteli bir güvenlik kamerasına sahip olunmasının da faydası yoktur.
Taksim Güvenlik kameraları güneş ışığına karşı kurulmamalıdır. Mümkünse güneş ışığı kamera arkasında kalacak ve böylece güneş ışığından azami fayda sağlanacak şekilde kurulmalıdır.
Çok yüksek veya çok alçak seviyede kurulan güvenlik kameraları şahısların yüzlerine ait detayları gözetleme konusunda başarısızdır. Bulundukları ortamda güvenlik kamerasının olduğunu fark eden suçlular, şapka ve el yardımıyla yüzlerini gizleyebilmektedir.

Devamı

Etiler Güvenlik Kamera Sistemleri ;

Etiler Güvenlik Kamera  Sistemleri ;

Etiler Güvenlik Sistemleri ;
İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Etiler semtinde bulunan ev ve işyerlerinizde güvenlik sağlayabilmek için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle her binanın olduğu gibi bulunduğunuz binanın da bazı kör noktaları, yani hırsızların girmesine elverişli olan yerleri bulunmaktadır. Evinizde güvenle oturabilmek veya işyerinizde maddi kayıplarla uğraşmamak için başta bu bölgeler olmak üzere binanızı yüksek teknolojik kamera ve güvenlik sistemleri ile donatmanız faydalı olacaktır. Böylece binanıza giriş-çıkışları kontrol altına alabilir ve tam güvenlik sağlayabilirsiniz. Ancak aldığınız sistemlerin alanında uzman kişilerce yerleştirilmiş olmasına da dikkat etmeniz gerekir.

14042014nK7b_tycnguzPHk6lTCUhfd5TiLLlM0j 14042014YK83FDEhUmee2bmnfQKrZnl7AVVanPmD 24072014pufvNG8SU5-mGgghRiM8ovCqjmtOsvp3 30062014ZanERlM2i71K-8j99C2Uu_SGBRd7V_Hg
Güvenlik teknolojileri alanında adından söz ettiren firmamız, İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Etiler bölgesinde de profesyonel hizmet vermektedir. Firmamızın kurulumunu yaptığı alarm sistemleri ve diğer sistemler tamamen ileri teknoloji ürünüdür. Bu sistemlerle binanızda tam güvenlik sağlamanız mümkündür. Bununla birlikte firmamız dâhilinde çalışan elemanlar gerek güvenlik sistemleri konusunda gerekse bu sistemlerin kurulumu ve yerleşimi konusunda uzmandır. Başta sony güvenlik kamera sistemleri olmak üzere çeşitli sistemlerle binanızda tam güvenlik sağlayabilirsiniz.

Devamı

GUVENLİK KAMERA SİSTEMİNDE KAMERA TİPLERİ;

GUVENLİK KAMERA SİSTEMİNDE KAMERA TİPLERİ;

GUVENLİK KAMERA SİSTEMİNDE KAMERA TİPLERİ;

Güvenlik kamera sistemleri nde belirleyici unsur olan kameranın seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Zira kamera sistemin en önemli unsurudur. Bu kameraların da değişik tipleri bulunmaktadır. Bu tipler kameranın kullanım alanlarına göre ayrı ayrı sınıflandırılmışlardır. Güvenlik sağlayacağınız yere göre kameranın tipini seçmeniz gerekmektedir.

1. Özel Kameralar

Dükkan,ev ,ofis gibi yerlerden farklı yerlere kurduğunuz güvenlik kamera sistemleri için uygun kamera tipidir. Otomobil, tekne, motosiklet gibi araçlara sahip olan kişilerin kullanacağı tipte kameralardır. Araçların ön camına takılır ve kayıt etme imkânı bulunmaktadır.

2. IP – Network Kameralar

Kameralar genellikle görüntülerini monitörler üzerinden kişilere iletmektedirler. Fakat bu tip kameralar internet aracılığı ile görüntüleri network ağına göndererek bilgisayar ortamında takip imkânı sağlamaktadır.

3. Gizli kameralar

Dışarıdan gözle görülemeyen, bazı cisimlerin içine koyularak kayıt imkânı sağlayan kameralardır. Gizli kayıt yasal prosedürlere uygun olmadığı için kayıt yapıldığına dair bilgilendirici bir yazı ile duyuru yapılması gerekmektedir.

4. PTZ Speed Dome Hareketli – Zoomlu Kameralar

 

Dışarıda bulunan bir kontrol mekanizması ile sağa – sola çevirilersek ortam izlemesi yapmaya yarayan kameralardır. Kendisine bağlı klavye veya joystick sayesinde hareket edip, zoom yapabilmektedir.

5. Lensi Değişebilir Kameralar

 

 

Gövde ve lensleri ayrı olan kamera tipidir. İçindeki lensleri ayarlayarak ortamdaki ışık ve benzeri değişmelere göre görüntü kalitesinin yüksek kalmasını sağlayan kameralardır.

 

6. Sabit Lensli Kameralar

 

Bu kameralarda lens değiştirme özelliği bulunmadığından ortamdaki ışık değişmesinde görüntü kalitesi sabit kalmamaktadır.

Devamı

Anadolu Yakasi Maltepe İlçesi Kamera Servisi

Anadolu Yakasi Maltepe İlçesi Kamera Servisi

Maltepe Semtinde Kamera Uygun Fiyata Kamera Setlerinden Faydalanmak isteyen tüm müşterilerimiz için yapmış oldugumuz Kampanyalardan Faydalanmak isteyen Herkes AGS- Guvenliği Araya Bilir. Anadolu Yakasında Yapmış olduğumuz Bir çok projemiz mevcut olup Müşterilerimize Referasn Gösterilmektedir. İşyerinize ,Evinize ,Ofisinize  Alarm  ,Bebeğiniz için Kamera sistemi , Binanız ve apartmanınız için düşünüyorsanız doğru adrestesiniz sadece aramanız yeterli ücretsiz keşif ve Son kullanıcıya teslim kurulumlar ile hizmetinizdeyiz.Anadolu Yakasi Girne mahallesi  ,Zümrütevler , ugurmumcu , esenkent semtlerinde kurulumlar yapılmatadir.

Devamı