All Posts tagged güvenlik alarm sistemleri

AGS Alarm Sistemleri ile Guvenliğinizi Sağlayınız ;

AGS Alarm Sistemleri ile Guvenliğinizi Sağlayınız ;

AGS Güvenlik Alarm Sistemleri Size Bir Telefon Uzakta

Asg güvenlik firması (CCTV )AHD  Kamera sistemi ve entegrasyonunda her türlü ihtiyaca uygun profesyonel çözümler ÜRETMEKTEDİR. Güvenlik ve enerji teknolojileri alanlarında hizmet kalitesinde süreklilik, entegre çözümler üreten ve yenilikçi yaklaşımlarla sektördeki lider firmalar arasında yer alan AGS güvenlik firmamız tüm bu teknolojileri sorunsuz bir şekilde uygulamaktadır.Güvenlik Sistemleri Kurulması, ile ilgili her konuda AGS güvenlik firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.Firmamızda ip kameraları, zoom yapabilen kameralar gece-gündüz görüşlü kameralar, haraketli kameralar, gibi birçok güvenlik kamerası seçeneği bulunmaktadır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ortama göre güvenllik sistemlerinde değişik kamera lensleri ve aksesuarları kullanılmaktadır. www.agsguvenliik.com olarak, biz müşterilerimize kamera sistemleri konusunda dış ortamlar için muhafazalı gece görüşlü kameraları tercih etmelerini tavsiye ediyoruz

 

Uzman ekibimizin müşterilerimizin mekanlarında yaptığı keşif sonucu oluşturulan proje ve fiyatlandırmadan tasarlanacak olan alarm sisteminin ,kurulup programlanması ve devreye alınması alarm sistemleri hakkında bilgiye kadar isteyen müşteriler-ilerimize yerinde uygulamalı eğitim verilmektedir.Hizmette sınır tanımayan AGS GÜVENLİK TEKNOLJİLERİ,gerektiğinde / tamir ve bakım garantisi ve teknik destek vermektedir. AGS güvenlik alarm teknolojileri konusunda bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.Türkiye güvenlik sektöründe yıllardır verdiği güvenlik alarm sistemleri ile lider firma AGS güvenlik alarm sistemleri ile ilgili teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri,bireysel ve kurumsal müşterilerimize uygulayarak kaliteli işlerein altına attığı başarılarını bu tecrübesi ile birleştirerek Güvenlik ve Alarm İzleme Merkezi Hizmeti alanlarında sektörün etkin ve güçlü firmaları arasında yerini almıştır.

 

Her bütçeye uygun kamera istemleri artık kolaylıkla bulunabilmektedir.Son 10 yıldır güvenliğin vazgeçilmez parçası olan (CCTV ) Kamera sistemi alanında  her türlü ihtiyaca uygun profesyonel çözümler sunmaktadır.Acil durumlarda izleme yapılan merkez yada kişi tarafından ilgililere haber verilmesini sağlar. Kusursuz hizmeti odak noktası kabul eden AGS güvenlik teknolojileri; ihtiyaç duyan müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmeye devam etmektedir.etmektedir. AGS güvenlik firması (CCTV ) AHD  Kamera sistemi ve entegrasyonunda her türlü ihtiyaca uygun profesyonel çözümler ÜRETMEKTEDİR. Güvenlik ve enerji teknolojileri alanlarında hizmet kalitesinde süreklilik, entegre çözümler üreten ve yenilikçi yaklaşımlarla sektördeki lider firmalar arasında yer alan AGS güvenlik firamamız tüm bu teknolojileri sorunsuz bir şekilde uygulamaktadır.Güvenlik Sistemleri Kurulması, ile ilgili her konuda Firmamızda ip kameraları, gece-gündüz görüşlü kameralar, hareketli kameralar, gibi birçok güvenlik kamerası seçeneği bulunmaktadır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ortama göre güvenllik sistemlerinde değişik kamera lensleri ve aksesuarları kullanılmaktadır.AGS güvenlik firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Devamı

Etiler Güvenlik Kamera Sistemleri ;

Etiler Güvenlik Kamera  Sistemleri ;

Etiler Güvenlik Sistemleri ;
İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Etiler semtinde bulunan ev ve işyerlerinizde güvenlik sağlayabilmek için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle her binanın olduğu gibi bulunduğunuz binanın da bazı kör noktaları, yani hırsızların girmesine elverişli olan yerleri bulunmaktadır. Evinizde güvenle oturabilmek veya işyerinizde maddi kayıplarla uğraşmamak için başta bu bölgeler olmak üzere binanızı yüksek teknolojik kamera ve güvenlik sistemleri ile donatmanız faydalı olacaktır. Böylece binanıza giriş-çıkışları kontrol altına alabilir ve tam güvenlik sağlayabilirsiniz. Ancak aldığınız sistemlerin alanında uzman kişilerce yerleştirilmiş olmasına da dikkat etmeniz gerekir.

14042014nK7b_tycnguzPHk6lTCUhfd5TiLLlM0j 14042014YK83FDEhUmee2bmnfQKrZnl7AVVanPmD 24072014pufvNG8SU5-mGgghRiM8ovCqjmtOsvp3 30062014ZanERlM2i71K-8j99C2Uu_SGBRd7V_Hg
Güvenlik teknolojileri alanında adından söz ettiren firmamız, İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Etiler bölgesinde de profesyonel hizmet vermektedir. Firmamızın kurulumunu yaptığı alarm sistemleri ve diğer sistemler tamamen ileri teknoloji ürünüdür. Bu sistemlerle binanızda tam güvenlik sağlamanız mümkündür. Bununla birlikte firmamız dâhilinde çalışan elemanlar gerek güvenlik sistemleri konusunda gerekse bu sistemlerin kurulumu ve yerleşimi konusunda uzmandır. Başta sony güvenlik kamera sistemleri olmak üzere çeşitli sistemlerle binanızda tam güvenlik sağlayabilirsiniz.

Devamı

KARTAL İLÇESİ AGS GÜVENLİK FİRMASINDAN IP KAMERA VE HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KURULUMU BİR TELEFON UZAKTA

KARTAL İLÇESİ AGS GÜVENLİK FİRMASINDAN IP KAMERA VE HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KURULUMU BİR TELEFON UZAKTA

KARTAL İLÇESİ AGS GÜVENLİK FİRMASINDAN IP KAMERA VE HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KURULUMU BİR TELEFON UZAKTA

 

Kartal, ilçesi ve çevre semtlerdeki değerli müşterilerimiz Hırsızlara karşı Geliştirilecek Etkin Korunma sistemlerinden biri olan AGS güvenlik hırsız alarm sistemleri sayesinde iş yeriniz ya da evinizi hırsızlardan koruyabilirsiniz Özellikle kuytu bölgelerde AGS Güvenlik alarm sistemleri mizden kablo kanalı ile ya da kablosuz alarm sistemi kurdurabilirsiniz. Kartal semtinde yaşayan müşterilerimiz Alarm sistemleri işyerlerinde ev ve konutlarda kullanılan alarm sistemleri her hangi bir yangın hırsızlık gibi olumsuz durumlar karşısında devreye girebilir Alarm Haber Alma Merkezindeki sistemler devreye girer. Alarm Sisteminizin haber Alma Merkezine bağlatarak, lokal sirenlerinde bir arıza olsa ya da devreye bile girmese bile, yangın sinyallerini en geç Saniye içerisinde Alarm Haber Alma Merkezine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Haber alma merkezindeki görevli , bu tür durumlarda hemen olayı sizin önceden bildirmiş olduğunuz güvenlik birimleri, kişi ya da telefon numaralarına anında iletir. Böylece alarm sisteminiz 7/24 saat gözetim altında tutulur.

 

Yine AGS güvenlik firmamız tarafından özel olarak tasaralanan IP Kamera’ları İp Kamera Sistemleri ile IP kameraları hem görüntü hem de enerji ihtiyacını aynı Cat5 kablo üzerinden kolaylıkla sağlayabiliriz. .Ayrıca AGS GÜVENLİK FİRMAMIZDA her bütçeye uygun IP kamera sistemi bulunmaktadır. Sizde bütçenize uygun bir AGS güvenlik firmamızın özel tasarımı olan   IP Kamere sistemi sayesinde Kartal, Maltepe, Tuzla ilçesi ve çevre semtlerinde bulunan ev ve iş yerlerleriniz için  tek bir kablo çektirerk hem sizi fazla maliyettten hem de zamandan tasarruf edebilrisiniz. IP kamera sistemlerinin , kurulmasını KARTAL İLÇESİ VE ÇEVRE SEMTLERDE istediğiniz bölgede hazır data kablolaması mevcut ise sistemin kurulması çok daha kolay olacaktır.Data kablosu mevcut alanlarda kameraya en yakın Network bağlantı noktasına bir tane cat5 ya da cat6 data kablosunu çekerek network’e kamerayı bağlayabilirsiniz.   IP kameralarını Network yazılımından sisteme kamerayı kolaylıkla tanıtabilirsiniz.IP kamera sistemleri ile görüntü analizi ve akıllı gözetim sistemlerini kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu sistemler sayesinde kameranın gördüğü alanlara ait akıllı içerik analiz sistemleri yapılabilmektedir

 

AGS firması tarafından özel olarak tasarlanan IP kamera sistemlerinde bulunan görüntü içerik analizi ve akıllı gözetim sistemleri sayesinde Çekmeköy ilçesinde kurulum yapılan bölge de her hangi bir cismin hareket etmesi ya da durması gibi durumlarda o bölgedeki kişilerin sayılması ve buna benzer birçok analizi yapılabilmektedir .AGS GÜVENLİK FİRMASININ ÖZEL TASARIMI OLAN IP kamera sistemlerinin sağladığı tüm bu görüntü içerik analiz ve akıllı gözetim sistemleri 7 /24 kesintisiz olarak çalışmaktadır. Bu sistemler, diğer operatörler de olduğu gibi çalışma anında kesintiye uğramaz veya çalışırken dikkatleri dağılmaz. Ayrıca yine Çekmeköy ilçesinde dış ortamlar için AGS GÜVENLİK FİRMAMIZ tarafından kurulumu gerçekleştirilen İş yeri, ev ,apartmanlar da güvenlik için kullanılan kamera sistemleri, ve güvenlik amaçlı kullanılmaktadır.

Devamı

Kağıthane Kamera Alarm Sistemi Kurdurmak İstiyorsaniz Yapmanız Gereken Sadece Aramanız…

Kağıthane Kamera  Alarm Sistemi Kurdurmak İstiyorsaniz Yapmanız Gereken Sadece Aramanız…

Kağıthane Kamera  Alarm Sistemi Kurdurmak İstiyorsaniz Yapmanız Gereken Sadece Aramanız…

Kağıthane ve çevresinde her türlü hırsız alarm sistemi ihtiyaçlarınızda sizin yanınızdayız.  Profesyonel olmayan güvenlik alarm sistemleri çözümlerinin güvenliğinizi sağlamaktan öte size sadece yük olacağının bilincindeyiz. Profesyonel ürünlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız.

Güvenlik sistemleri nde ve güvenlik alarm sistemlerinde ürünün kalitesinin yanında hizmetin kalitesinin önemini biliyoruz. Bu yüzden üstün hizmetimiz ile yanınızdayız. Bizden sadece ürün almayacaksınız. Ömür boyu hizmetimiz ile sizlerin yanında olacağız. Kagıthane güvenlik alarm sistemlerinde lider.

images (2)

Kullandığımız Ürünler ;  Crow – Caddx – Dsc  Yazdığımız ürünler  Turkiyede birçok Kurumsal Firmaların Kullandığı Alarm panelleridir.

Guvenlik Sistemi alanında Alarm Dışında Cctv Kamera Sistemleri Kurulumuda Tarafımızca Yapılmaktadir.

Kullandığımız Ürünler Piyasada Kendini İstpat Etmiş Ürünleridr.  Neutron , Opax, Cenova ,Micae

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ ALANINDA KAGITHANE   VE ÇEVRE İLÇELERDE ALARM SİSTEMİ SATIŞI,MONTAJI , DEVREYE ALMASI VE HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ.

AYNI ZAMANDA HERTÜRLÜ SİSTEMİNİZE SERVİS VE BAKIM HİZMETİ VEREBİLİRİZ.

KALİTELİ İŞÇİLİK VE KALİFİYE TEKNİK ELEMANLARI İLE FİRMAMIZ ÜMRANİYEDE HİZMETİNİZDEDİR.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİNİZDE ARIZAMI VAR?

ALARM SİSTEMİNİZ HATALI ALARMMI VERİYOR ?

ALARM SİSTEMİNİZ İÇİN SERVİSMİ ARIYOSUNUZ?

ALARM SİSTEMİNİZE BAKIMMI YAPTIRACAKSINIZ?

SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ….

ÜRÜN SATIŞ VE SERVİS HİZMETİNDE UYGUN FİYAT VE KALİTELİ HİZMET FİRMAMIZDA

SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİ İLE CİHAZLARINIZIN KULLANIM ÖMRÜNÜ UZATIN

 

Devamı

Elektronik güvenlik hizmetleri

Elektronik güvenlik hizmetleri

                    Elektronik güvenlik hizmetleri

Güvenliğinizi 24 saat aralıksız olarak düşünen ags sizler için her koşulda önlem alıyor. Ev, işyeri, binalar ve apartmanlarınıza güvenle yerleştirilen, bebek odalarına da onun her an güvende olduğu kaygısı taşımadan gözetim altına alabileceğiniz bir sistemi sizlere sunuyoruz. Tam donanımlı son yılların en ileri teknoloji ürünleriyle donanımı sağlanan özel güvenlik sistemleri  sizlerde dahil olabilirsiniz. Her koşulda sizin arkanızda, yanınızda gölge gibi duracak, her an yaşam güvenliğinizi artıracak doğru kurulmuş bir sistemden bahsediyoruz. Bilinmelidir ki, artan metropol şehirlerde yalnız yaşama biçimi, büyük ve metropol şehirlerin korkutan süreci sizi endişelendirmeyecektir.

images

Her konuda size tam donanımlı yardımcı olacak olan ags güvenlik hizmetleri tüm zamanların en seçkin ve korunaklı sistemlerinden biridir. Ayrıca yalanılan arıza ve bakım süreçlerinde başvurabileceğiniz tek adres olarak belirlenmiştir. Taksim semtinde arızalanan kameralar, moralinizin bozulmasına neden olmayacaktır. Hemen devreye girecek olan ags hizmetleri sizlere bu konuda tam donanımlı destek verecektir.

images (1)

Hırsızlara karşı alınabilecek en doğru önlemdir. İçiniz rahat olarak işyerinizi kapatabilir, evinizi güvenle bırakıp çıkabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmayacak, alarma sistemi işinde tam uzman ekipler tarafından kurulacaktır. Soygun sırasında alarmın devreye girmesi doğru bir sistem ile çalışıldığında mümkün olacaktır. Değerli eşyalarınızı, canınızı tehlikeye atan tüm koşulları etkisiz hale getirebilirsiniz. Alarm sistemleri her koşulda ve her ortamda güvenliğinizi tam kapasite çalışarak sağlayacaktır.

HSSS-img

Devamı