All Posts tagged güvenlik kamerasi

Şirinevler Güvenlik Kamera Sistemleri Servisi

Şirinevler Güvenlik Kamera Sistemleri Servisi

Şirinevler Güvenlik Kamera Sistemleri Servisi

Güvenlik görevlilerinin hayatımızda tabii ki çok büyük bir yeri var, parklarda, çocuk oyun alanlarında, metrolarda, istasyonlarda, hastanelerde, AVM’lerde güvenlik görevlileri güvenliğimizden sorumlular.

ags-kamera-sistemleri-kampanya-2

Güvenlik görevlilerinin varlığına son zamanlarda büyük bir gelişim gösteren güvenlik kamera sistemleri katıldı. Güvenlik görevlilerinin gözünden kaçanların hepsini artık güvenlik kameraları onların yerine yakalıyor

Güvenlik görevlilerinin varlığına son zamanlarda büyük bir gelişim gösteren güvenlik kamera sistemleri katıldı. Güvenlik görevlilerinin gözünden kaçanların hepsini artık güvenlik kameraları onların yerine yakalıyor.

Evinizde Ve İşyerinizde Kullanabilirsiniz

İşyerlerinizde ve evinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz güvenlik kamera sistemlerinin görüş alanları artık çok gelişti. Güvenlik kameraları geliştikçe, hırsızlıklarda azalma gözlenmektedir.

Hatta güvenlik kamerasını gören bir hırsız için güvenlik kamerasının bulunduğu alanda hırsızlık yapmak mümkün bile değildir. Yani güvenlik kamerasını hırsızın görmesi bile hırsızlık yapmasına engeldir.

Bir güvenlik görevlisinin veya sizin gözünüzden kaçabilen her şeyi yakalayıp kaydeden güvenlik kameralarının piyasada birçok çeşidi bulunmaktadır.

Bu güvenlik kameralarının en çok tercih edilenlerinden birisi olan sese duyarlı güvenlik kameraları hem görüntüyü hem de sesi güvenlik kamerası sahibine telefonu üzerinden sinyal göndererek anında ulaştırmaktadır.

Güvenlik kamerası sahibi ise ulaşan görüntüyü birkaç saniye içerisinde görerek polisi arayabilir.

 

Devamı

Ev Alarm Sistemleri

Ev Alarm Sistemleri

Ev Alarm Sistemleri

Ev Alarm sistemleri ihtiyaçlarınızda sizlere en uygun fiyatlı Ev Alarm sistemleri sunan firmamızda Ev Alarm sistemleri farklı markalarla hizmetinize sunulmaktadır.

Ev Alarm sistemleri

Alarm Sistemi / Alarm sistemleri olarak stoklarımıza aldığımız   Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri güvenliğinizi en yüksek derecede sağlayacak alarm sistemleridir.

Firmamızda sizler için en seçkin markalardan seçtiğimiz güvenilir alarm sistemleri:

Alarm sistemleri arasında bu güne kadar güvenirliliği kanıtlanmış sağlam alarm sistemlerinin markaları şöyle sıralanıyor:

Ev ve iş yerlerinizin maksimum güvenliğini sağlayacak olan Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri çok uygun fiyatlarla kablolu alarm sistemleri ve kablosuz alarm sistemleri olarak sunulmaktadır.

Alarm Sistemi, Alarm sistemleri, Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri evlerinizi ve iş yerlerinizi en yüksek güvenlik şartlarında uzun yıllar korumaktadır.

Sistemlerimiz:

 • Ana pano
 • Elektrik kesintilerinde devreye giren akü
 • Pır hareket algılayıcı dedektörler
 • Keypad
 • Alarm manyetik kontaklar
 • Kablo
 • İç siren modülü
 • Dış siren modülü

Gibi temel parçalardan oluşmaktadır. Kablosuz alarm sistemleri ve kablolu alarm sistemleri olarak iki farklı yapıda sunulan Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri taktırmak ve hırsızların şerrinden sonsuza kadar kurtulmak için bizlerle iletişime geçin. Keşif aşamasından sonra ev ve iş yerinize en uygun alarm sistemini kuralım.

 

Devamı

DSC Alarm Sistemleri Çalışma Mantığı

DSC Alarm Sistemleri Çalışma Mantığı
DSC Alarm Sistemleri Çalışma Mantığı
Alarm izleme merkezi; örneğin evinize bir girişim oldu, alarm sirenleri çalar, alarm izleme merkezi 3-4 saniye içinde direkt sizi arar canlı bir arama, karşınızdaki insan sizden polisi göndermek için teyit ister,çünkü siz şifreyi yanlış girmiş olabilirsiniz, Size polisi gönderelim mi diye sorar, siz evet dedikden sonra en yakın polis merkezi aranır ve olay yerine müdahale edilmesi sağlanır. Polise günde 1000 lerce ihbar gitmekte fakat hangisinin doğru ihbar olduğu belli olmadığı için hangi ihbarın gerçek olduğu belli olunmaz fakat, alarm izleme merkezlerinin ihbarları teyitli olduğu için polis merkezleri bu ihbarlara öncelik verir ve hırsızlık bölgesine doğru müdahale başlar,
Alarm izleme merkezinin bir diğer özelliği, evinizde acil sağlık durumlarında tek tuşla kapınıza ambulans gönderilmesi hatta evinize duman dedektörleri takıldığında itfaiye çağılır. Örneğin evdesiniz ve kapınızda tıkırtılar duydunuz, şifre panelinizin üzerindeki polis tuşu tıkladığınız zaman, izleme merkezi sizin panik durumunda olduğunuzu bildiği için yine polisi kapınıza göndermekte. Bu hizmetlerin içinde ayrıca gaz dedektörleri ve su baskını dedektörleri eklenip, gaz sızması ve su baskınlarınıda önleyebilmekde.
Kablolu DSC Alarm Sistemi
Yeni nesil profesyonel DSC Alarm Sistemleri Adsl ve Network üzerinden Haber alma Merkezi ile online olarak haberleşme sağlayabilmektedir. Offline alarm sistemleri nin yerini alacak olan bu sistem adsl bağlantısı sayesinde Alarm merkezine bilgini ulaşması süresini milisaniyelere düşürmesi açısından bir devrim yaratacaktır. DSC soygun ihbar sistemleri Kanada dan ithal edilmektedir. Soygun ihbar sistemlerinde bir dünya markası olan DSC alarm sistemleri Amerikan ve avrupa kalite standardı (CE) (UL) VE ISO 9001 – 9002 belgelerine sahiptir. 15 değişik alarm santrali ve farklı amaçlı dedektörler çeşitli ihtiyaçlara cevap verir. Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, iç alan ve dış alan pet pır dedektörler ile her mekana uygun tasarımlar sunmaktadır. Konusunda uzman, profosyonel elemanlarımızca projelendirilip uygulanmaktadır. Ücretsiz Keşif ve detaylı bilgi için bizi arayınız.
Paket İçeriği:
 • 1 Adet Alarm Paneli
 • 1 Adet Şifre Paneli
 • 1 Adet Manyetik Kontak
 • 1 Adet Hareket Sensörü
 • 1 Adet Harici Siren
 • 1 Adet Dahili Siren
 • Güç Kaynağı, akü ve trafo
Fiyata montaj dahil değildir.
Tek satiş fiyatidir.
Montaj için agsguvenliik@outlook.com  adresine mail atabilir yada 0532 158 42 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

 

Devamı

Güvenlik Tedbiri Almamızın Faydalari Nedir ?

Güvenlik Tedbiri Almamızın Faydalari Nedir ?

Güvenlik insanların yaşamları açısından çok fazla bir şekilde önemlidir. İnsanların canlarını ve mallarını korumaları adına güvenlik tedbirleri almaları gerekmektedir. Özellikle de günümüz şartlarında insanların evlerine ya da iş yerlerine girecek olan hırsızlar insanların çok fazla bir şekilde morallerinin bozulmasına neden olmaktadır. Bir hırsız girdiği zaman maddi ve manevi hasarlara neden olmakta ve aynı zamanda da insanlar tarafından çok büyük bir korku oluşmasına neden olmaktadır. Bu yüzden üretilen ve insanların iş yerleri ya da evlerine taktıracakları kamera sistemleri sayesinde artık insanlar daha rahat bir şekilde yaşamaları mümkün olacağından dolayı sizlerde birçok insan gibi huzurunuzu kaçıracak olan olaylardan kurtulmuş olacaksınız. Güvenlik kamera sistemleri sayesinde sizlerde daha rahat bir şekilde yaşayacak ve herhangi bir sorunun oluşmasını önlemiş olacaksınız. Alarm sistemleri taktıran insanlar artık evlerinde rahat bir şekilde yaşayacaklarından dolayı ve insanlar tarafından güvenlik tedbiri olarak evlerine alarm takılmakta ve insanlar evde olmadıkları zaman yabancı bir insanın eve girmesi durumunda alarm devreye gireceğinden dolayı daha rahat yaşamaktadırlar.

Devamı