All Posts tagged IP kamera sistemi

IP Kamera Sistemi

IP Kamera Sistemi

IP kamera sistemi herhangi bir yerin güvenliğini sağlamak amacıyla o bölgeyi incelemek adına kurulan ve uzaktan izlenebilen kamera sistemidir ve ünümüz güvenlik önlemleri arasında en çok kullanılan sistemdir. Diğer kamera sistemlerine göre birçok avantajı mevcuttur. Bu kamera sistemini kurduğunuz yeri dilerseniz telefonunuzdan dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz de bağladığınız herhangi bir cihazdan nerede olursanız olun kolaylıkla izleyebilirsiniz. Kameranın gördüğü yerleri saniye saniye kayıt ederek dilediğiniz zaman bu kayıtları izleyebilir ve yaşanan her ana tanıklık edebilirsiniz. En çok kullanılan sistem olmasının sebeplerinden biri de çok kullanışlı ve birçok yan uygulama ile bağlantılı olarak kullanılabilmesidir. Kısacası güvenlik konusunda önemi kesin bir şekilde kanıtlanmış sistemdir.İp Kamera Sistemi Analog ve AHD Kamera Sistemi ne göre Daha Pahalıdır .

ags-guvenlik-alarm

Devamı

Avrupa Yakası Yenikapı Güvenlik Sistemleri

 

12-1Avrupa Yakası Yenikapı Güvenlik Sistemleri

İstanbul Avrupa Yakasının
nadide semti Yenikapı 
Güvenli olmayı hakediyor. Türkiye’nin en güzel
şehirlerinden İstanbul, maalesef sayısız tehlikelerle
dolu halde. İnsanlarımız evlerinde ve ticarethanelerinde kendilerini
güvenli hissedemiyorlar. Firmamız bu halin farkında.
Ve halkımızı “kendi canlarını güvenli hissedebilecekleri” bir hayata
davet ediyor. Uzun yılların verdiği hamaratlıkla
Güvenlik Sistemleri
kurup, ileri teknolojili
Kamera ve Alarm sistemlerini
sizlere getiriyoruz.

Yeni Kapı artık daha güvenli zamanlar görecek.

İstanbul Avrupa Yakasının güzel semtlerinden Taksim artık
daha güvenli günler görecek. Firmamız, bölümünde uzman
ekibimizle tüm İstanbul’a kaliteli ve tasarruflu hizmet
sunuyor. Üstün teknolojili alt yapımızla sizlere güvenlik sistemleri
sektöründeki son teknoloji ürünlerle güvenli donanımlar sağlıyoruz.
İp kameralar ve Ahd kameraların zorunlu olduğu günümüzde,
güvenlik sistemleri maalesef eski usullerle başarılamayacak ciddi
bir iştir. Firmamız taşıdığı işin farkında olarak
Alarm sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri ve Kamera sistemleriyle Güvenlik sistemlerini hırsızlara
aşılması zor kaleler inşa ediyor. Kamera ve Alarm sistemleri
varmış gibi izlenim veren fakat hakikatinde oldukça
yetersiz mekanların varlığı acı bir durum.
Bu meslekte biçok meslektaşımız var. Görevini temiz ve
dürüst yapan herkesin kuruluşumuzca değeri
var. Fakat işini bilemeyen meslektaşlarımız
neyi tehlikeye attıklarının bilincinde olmalıdırlar. Firmamız
bu sektörde hatrı sayılır bir geçmişe hakim olarak son
teknoloji kamera, alarm ve güvenlik sistemlerini kullanıyor. Ek olarak esnaf-
müşteri ilişkilerinde dürüstlük ve titizlik firmamızın
vazgeçilmez bir prensibidir.

Dükkanlarınızda ve evlerinizde Güvenlik Sistemi

Siz de Meskenleriniz ve işyerlerinizde Güvenlik Sistemi istiyorsanız İstanbul’un her yerinden
bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz sizlere daha sağlam güvenlik sistemleri
kurabilmek için Alarm, Kartlı geçiş ve ip-Ahd Kamera sistemleri yle
desteklenmektedir. Kaliteli, Hesaplı ve GÜVENLİ ticaret için arayın.
Avrupa Yakası Yenikapı  Güvenlik Sistemleri
Unutmayın ! Güvenlik Sistemleri İşi
Ehlinin yapacağı ve şakası olmayan bir iştir. Neşeli ve Güvenli
günler dileriz. . . . .

Devamı

IP kamera sistemleri altyapısı teknik hususlar bilgiler

IP kamera sistemleri altyapısı teknik hususlar bilgiler

IP Kamera sistemleri günümüzde CCTV pazarının çoğuna hakim olmuş bir güvenlik kamera sistemi teknolojisidir. Zamanımızda küçük çaplı CCTV güvenlik projeleri haricinde kamera sistemi projelerinin tamamı IP tabanlı olarak yapılmaktadır. Küçük projelerde ise maliyetinden dolayı analog kamera sistemleri tercih edilmektedir. Analog güvenlik kamera sistemlerinin IP sisteme göre maliyet avantajından başka bir teknik üstünlüğü bulunmamaktadır.

 

Daha önceki bir çok makalemizde de belirtmiş olduğumuz gibi IP kamera

www.agsguvenliik.com

www.agsguvenliik.com

sistemlerinin çözünürlük başta olmak üzere pek çok avantajı bulunmaktadır. Sistem proje dizaynı olarak analog kamera sistemlerinden tamamen farklı bir yapıya kavuşmuştur. Analog kamera sistemlerinde RG11 ve RG6 kabloların yerini CAT6 kablolar almış durumdadır. Analog sistemlerde uzak mesafelerde kamera görüntü iletişimini sağlayan fiber çevirici aktif cihazların yerini IP tabanlı kamera sistemlerinde Fiber network switchler ve bunlara bağlanan Gbig veya SFP modül denilen fiber modüller almıştır. IP kamera sistemlerinde eğer çok güçlü bir network hattınız yok ise 3-5 adet kameradan daha fazla bir kamera gerekli ise mevcut network hattınıza bu kameraları dahil etmeniz mümkün olmayacaktır. IP tabanlı kamera sistemi mevcut network hattınızı fazlası ile zorlayacak ve sıkıntılara sebebiyet verecektir. Bundan dolayı IP kamera sistemi kurarken mevcut network hattınızı kullanmak yerine, IP kamera sistemi için sadece kamera sistemine hitap edecek bir network oluşturmak gerekmektedir.

Günümüzde IP kamera sistemlerine enerji kablosu çekmek zorunlu değildir. PoE veya PoE+ sistemleri ile, eğer kamera sistemi networkü için kullandığımız switchler PoE veya PoE+ destekli ise kameralar enerjisini PoE üzerinden yani CAT6 kablo üzerinden sağlayacaktır. Buda ilave enerji kablosu çekilmesinin önüne geçecektir. Tabi bu işlem için Hem switchlerin hem de kameraların PoE veya PoE+ destekli olması gerekmektedir. Diğer bir taraftan bakılırsa enerji kablosu ve çekim maliyetini PoE özelliğinin pahalı olmasından dolayı kamera ve switchlerin fiyatından dolayı kaybetmekteyiz. Yine harici ortamdaki kameraları PoE olarak beslememiz mümkün değildir.  Çünki dış ortamda kameralar muhafaza içine konulmaktadır. Muhafazalar ısıtıcılı ve fanlıdır ve yaklaşık 25-30W güç harcamaktadır. Bu muhafazaları PoE den beslemek mümkün değildir. Bundan dolayı zaten muhafazaya ve aynı zamanda muhafaza içinde bulunan IP kameraya enerji kablosu çekmek durumunda kalıyoruz. Bu durumda kamerayı PoE beslemenin bir esprisi kalmamaktadır.

 

 

Devamı

Üsküdar Kamera Sistemi

Üsküdar Kamera Sistemi Çözümler

İnsanlar için en önemli olan konuların başında gelen güvenlik, sevdiklerimizin ve kendi canımızın güvenliği ile başlar. Mal canın yongasıdır denilerek edinilmiş tüm mallarımızın güvenlik aşaması devreye girer. Firmamızda sizler için hem can hem mal varlığınızı en iyi şekilde koruyacak olan Üsküdar kamera sistemi diğer sitemler konusunda uzman ve yetkili bir firmadır. Uzun yıllardan beri deneyimleri ile hizmet veren firmamızdan sizlerde en etkin ve verimli şekilde yararlanabilirsiniz. Bu şekilde akşam yatarken ya da sabah evden çıktığınızda aklınız evinizde ya da sevdiklerinizde kalmaz. En ideal hizmeti sizlere sunacak olan firmamız sayesinde sizlerde en güvenli evlerde yaşamaya başlayabilirsiniz. Sağlıklı ve uygun çözümler için bizi arayabilirsiniz.

En Uygun Üsküdar Kamera Sistemi Hizmeti

 

create_thumb (1)

Yenilikçi teknolojik ürünler sayesinde harika ve özel bir deneyime sahip olacaksınız. Değişen dünyamız gibi kötü niyetli insanlarında geliştiklerini ve yeni yöntemler ile farklı şekillerde çalıştıklarını unutmamalısınız. Bu nedenler ile sizlerde en teknolojik şekilde Ümraniye kamera sistemi ile tanışarak ev, iş yeri ve farklı bölgelerinizi etkin şekilde koruyabilirsiniz. Her bakımdan sizlerin tüm beklentilerine cevap verecek uzman ekibimiz öncelikle alan ekspertizi için sizi ziyaret edecek ve bu şekilde doğru bir proje çıkartacaktır. En etkin ve en teknolojik cihazlar ile ortama bağlı olarak verilecek hizmetler sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden güvenli işlemlerinizi görme imkanını da sizlere sunmaktayız.

Üsküdar Kamera Sistemi İle Etkin Güvenlik

farklı birçok önlemin olduğu konut ve iş yeri güvenlik alternatiflerinden en fazla seçilenin öncelikle kamera sistemi olduğu bilinmektedir. Ayrıca değişen ve gelişen teknoloji sayesinde IP kamera sistemi ile internete bağlandığınız her yerden PC yada akıllı cihazlarınızdan evinizi, iş yerinizi anında denetleme imkanınız bulunur. Bu harika ve güncel işlemlerden yararlanmak için Üsküdar kamera sistemi kurdurmak sizlere en iyi deneyimi yaşatacak olan bir karar olacaktır. Ekimiz ile bu konuda her türlü teknik desteği sizlere sunmaya ve yardımcı olmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu şekilde sizlerde en etkin güvenlik araçları ile kendinizi, sevdiklerinizi ve sahip olduklarınızı uygun şekilde korumuş olursunuz.

 

 

Devamı

AGS-Guvenlik Kamera İp Kamera Sistemi

AGS-Guvenlik Kamera İp Kamera Sistemi

AGS-Guvenlik Kamera İp Kamera Sistemi

İp Kamera Sistemi ihtiyaçlarınızda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan kalite ve uygun fiyat misyonunu yıllardır taşıyan vizyonu geniş ve müşteri memnuniyetini esas alan AGS Güvenlik & Kamera firmasında her gün güncellenen stokları ile en seçkin markalarda kamera sistemleri, alarm sistemleri, yangın ihbar sistemleri perakende ve toptan ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri daima bulabilirsiniz.

 

İp Kamera Sistemi olarak siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 Saat Uzman personelimiz ile hizmet vermeyi amaç edindik.
Nişantaşı  Toptan  Kamera Sistemleri Harbiye  kamera, Sarıyer araç kamera sistemleri Firmamız İstanbul Okmeydani bölgesinde Ücretsiz  keşif ,kurulum ve servis hizmeti vermektedir.

 

Güvenlik, Cctv, Araç içi kamera ve güvenlik sistemleri, İp Kamera sistemleri ,Alarm sistemleri konusunda sizlere uygun teklifler için lütfen bize ulaşınız. Kayıt Cihazları – DVR – 4,8,12,36 Kanal Kayıt cihazları, Güvenlik-Network İp Kameraları, Güvenlik kamaraları, Nvr kayıt cihazları, Network ip kameraları, Nvr Set, İp Aksesuarları, Araç Güvenlik Sistemleri ve araç içi kamera kurulum montaj işlemleri, Mobil Dvr, Araç Monitör, Araç Kameraları, Hd Taşınabilir Dvr, Cctv  Kameralar, Box, Gece görüşlü, Dome,Speed dome, gizli kameralar alanlarında hizmet vermekteyiz.Karar veremiyor yada hangi tip kamera kullanacağınız konusunda bilginiz yok ise lütfen bizi arayınız. Firmamız uzman personellerimiz ile keşif hizmeti sunacak ve sizin için en iyi çözümleri üretecektir.Detaylı bilgi için hemen arayın.

 

İp Kamera Sistemi ihtiyaçlarınızda ev ve iş yerlerinizin maksimum güvenliğini sağlamak için en seçkin markaları stoklarına dolduran firma, kamera sistemleri konusunda çok özel paketlerle karşınızda…

Kamera Sistemleri konusunda sizlere en iyi hizmeti veren AGS Güvenlik & Kamera firması size bir tıklama kadar yakın. Güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarmak için oturduğunuz yerden dilerseniz internet üzerinden dilerseniz telefonlar irtibat kurarak en seçkin kamera sistemlerini inceleyebilir ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

 

İp Kamera Sistemi ile Evlerinizi Koruyunuz

 

Yapılan araştırmalar kamera sistemleri ve alarm sistemleri ile korunan ev ve iş yerlerine hırsızların girmeye cesaret edemediklerini gösteriyor. Güvenlik sistemlerinin kurulu olduğu yerlere girmek hırsızlar için kolay bir iş değildir. Caydırıcılığı arttıran İp Kamera Sistemi ve alarm sistemleri hırsızlara ekmek bırakmıyor…

 

 

Devamı