All Posts tagged IP Kamera Sistemleri

IP Kamera Sistemi Nedir?

IP Kamera Sistemi Nedir?

4-kamerali-ahd-setIP kamera sistemi herhangi bir yerin güvenliğini sağlamak amacıyla o bölgeyi incelemek adına kurulan ve uzaktan izlenebilen kamera sistemidir ve ünümüz güvenlik önlemleri arasında en çok kullanılan sistemdir. Diğer kamera sistemlerine göre birçok avantajı mevcuttur. Bu kamera sistemini kurduğunuz yeri dilerseniz telefonunuzdan dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz de bağladığınız herhangi bir cihazdan nerede olursanız olun kolaylıkla izleyebilirsiniz. Kameranın gördüğü yerleri saniye saniye kayıt ederek dilediğiniz zaman bu kayıtları izleyebilir ve yaşanan her ana tanıklık edebilirsiniz. En çok kullanılan sistem olmasının sebeplerinden biri de çok kullanışlı ve birçok yan uygulama ile bağlantılı olarak kullanılabilmesidir. Kısacası güvenlik konusunda önemi kesin bir şekilde kanıtlanmış sistemdir.

Devamı

CROW ev alarm sistemleri

CROW ev alarm sistemleri

CROW ev alarm sistemleri

CROW ev alarm sistemleri firmamızda en seçkin alarm markası olarak sunulmaktadır. CROW ev alarm sistemleri son derece pratik montaj ve kullanım kolaylığı sağlar.

CROW ev alarm sistemleri hırsızların kabusu olarak bilinen sistemlerdir. Son derece yüksek bir algıya sahip olan PIR dedektörler vasıtası ile belirli bir kütlenin üzerindeki canlıları algılar. Kedi kuş gibi hayvanların eve girişinde tüm mahalleyi ayağa kaldırmaz. Fakat hırsızların ve istenmeyen kişilerin eve girişlerine karşı duyarlıdır.

CROW ev alarm sistemleri

 Firmamızda Alarm Sistemi, Alarm sistemleri, Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri gibi farklı marka ve modellerde alarm sistemleri sunulmaktadır.

Alarm sistemleri markaları Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri olarak 3 değişik marka ve modellerde farklı fiyatlarla hizmetinizdedir. Kablolu Alarm Sistemi, kablosuz Alarm sistemleri, Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri ve kamera güvenlik sistemlerini ister ayrı ayrı ister paket halinde satın alabilirsiniz. 2 yıl boyunca ithalatçı firmanın garantisi altında olan bu ürünler yıllardır sorunsuz olarak kullanılan ürünlerdir.

Alarm Sistemi, Alarm sistemleri, Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri ihtiyaçlarınızda hemen firmamızla iletişime geçerek güvenliğinizi şansa bırakmayın…

Hırsızların en sevmediği alarm sistemi olan CROW alarm sistemleri; hiçbir şekilde yabancı müdahalesine izin vermez. En ufak bir müdahalede tüm mahalleyi ayağa kaldırır.

 

Devamı

Kablosuz Alarm sistemleri

Kablosuz Alarm sistemleri

Kablosuz Alarm sistemleri

Alarm Sistemi, Alarm sistemleri ihtiyaçlarınızda güvenliğinizi en yüksek derecede sağlayan Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri gibi Alarm Sistemi/ Alarm sistemleri firmamız tarafından sağlanmakta ve kurulum montaj ve devreye alma işlemleri kısa süre içerisinde yapılmaktadır.

Elektronik sistemlerin en gelişmiş yapıları olan kablosuz alarm sistemleri Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri altında toplanıyor. Dilediğiniz markalardan birini seçerek evinizin estetiğine herhangi bir zarar gelmeden ve kablo çekim masraflarını ödemenize gerek kalmadan sizlere en güvenilir Alarm Sistemi, Alarm sistemleri donanımını kuruyoruz.

Kablosuz alarm sistemleri

Son derece uygun fiyatlarla hizmetinize sunduğumuz Dsc Alarm Sistemi, Crow Alarm Sistemi, Paradox Alarm sistemleri PIR hareket algılayıcı elektronik bileşenler ana ünite ile kablosuz olarak haberleşmektedir. Elektronik haberleşmenin kablosuz olarak yapılabilmesi kanal çekme kablo çekme derdinden tamamen sizleri kurtarmaktadır. Alarm Sistemi / Alarm sistemleri ihtiyaçlarınızda kendilerini tüm ülkede kanıtlamış olan ve yıllarca sorunsuz çalışabilen son derece uygun fiyatlı

  • Dsc Alarm Sistemi,
  • Crow Alarm Sistemi,
  • Paradox Alarm sistemleri

Uzun yıllar boyunca evlerinizin ve iş yerlerinizin maaşsız ve masrafsız bekçileri olacaklar.

Neden Kablosuz Alarm Sistemi Seçmeliyim?

En basitinden kablosuz alarm sistemleri sizlere kanalet ve kablo çekme masrafları yüklemez. Çok kolay kurulur ve uzun yıllar düzenli olarak çalışır. Evin estetiği de korunmuş olur.

 

Devamı