All Posts tagged kapalı devre kamera sistemleri

DAHA HUZURLU YAŞAM ALANLARI İÇİN ETKİN ÇÖZÜMLER

DAHA HUZURLU YAŞAM ALANLARI İÇİN ETKİN ÇÖZÜMLER

DAHA HUZURLU YAŞAM ALANLARI İÇİN ETKİN ÇÖZÜMLER ;

 

            Güvenlik alanında son yıllarda geliştirilen her yöntem her teknik çok daha yüksek düzeyde koruma alanları oluşturmakta parmak okuyucu sistemler bu alanda teknolojinin geldiği son nokta olmaktadır. En gelişmiş şifreleme teknikleri karşısında bile kırılabilir özellikler bulunması ile teknolojinin çaresiz kaldığı durumlarda parmak izi teknolojisi büyük bir kurtarıcı olabilmekte, parmak izinin eşsiz özelliği ile kötü niyetli kişiler artık çok daha çaresiz durumda kalabilmektedir.

            Kamera sistemleri ise güvenlik alanında son yılların farklı olumsuzlukların çözülmesinde kullanılan en önemli kaynaklar olabilmekte ip kamera seçenekleri kablosuz özellikleri ile teknolojinin sunduğu en kullanışlı güvenlik önlemleri olabilmektedir. Farklı donanım gereksinimleri olmadan istediğiniz anda kayıt yapabilen, ses ve görüntü sunan bu kameralar online bağlanılan her noktada dilediğiniz cihazlarla entegre çalışarak kontrol sağlayabilmenize olanak tanıyacaktır.

            Gece görüşlü kamera seçenekleri karanlıkta dahi renkli ve net resimler ortaya koyabilmekte, evinizde çayınızı yudumlarken işyerinizi anında kontrol edebileceğiniz gibi iş yerinizden de anında evinizin tüm bölümlerini kontrol edebilirsiniz. Alarm, kamera, giriş-çıkışlar entegre çalışan sistemlerin tümü ile yaşadığınız her alanda çok daha güvenli ortamlar elde edebileceksiniz.

Devamı

ALDIĞINIZ TEDBİRLERLE ÇOK DAHA GÜVENLİ GELECEKLER İNŞAA EDİN

ALDIĞINIZ TEDBİRLERLE ÇOK DAHA GÜVENLİ GELECEKLER İNŞAA EDİN

 

ALDIĞINIZ TEDBİRLERLE ÇOK DAHA GÜVENLİ GELECEKLER İNŞAA EDİN;

 

            Tedbir almak güvende olmanın her zaman ilk koşulları arasında yer almakta kurulan profesyonel güvenlik sistemleri ile pek çok güvenlik elemanının sağlayabileceği güvenliği otomatik sistemler bir kere kurulduğunda ömür boyu devam ettirebilecektir. Özellikle hırsızlık vakalarında başvurulan ilk kaynak olan kamera sistemleri hem bireysel hem de kurumsal anlamda ideal koruma sağlayabilecektir.

            Evinizde kuracağınız toptan kamera sistemleri ile internet alt yapısı sayesinde cep telefonunuzdan dahil online bağlantı kurduğunuz her yerden anında evinizden görüntü alabilecek, oluşan şüpheli durumlarda birinci elden kontrol imkan elde edebileceksiniz. aynı şekilde ofisinize kurabileceğiniz kameralarla da oluşan en küçük aksilikte gece saat kaç olursa olsun online olarak anında ofisinize, işyerinize bağlanarak tüm alanları kontrol edebileceksiniz.

            Karanlıkta ne görüntü sağlayan gece görüşlü kamera seçenekleri de farklı bir alternatif olarak karşınıza çıkmakta, renkli ve net görünümler sağlayan bu seçenekler çok daha nitelikli resimler verdiği için özellikle gece kontrolleri yapılacak alanlarda ideal bir tercih olabilecektir. Her alanda önceden alacağınız tedbirlerle çok daha güvenli adımlar atabileceksiniz.

Devamı

GÜVENLİ SİSTEMLERLE KÖTÜ NİYETLİ KİŞİLERE GEÇİŞ YOK

GÜVENLİ SİSTEMLERLE KÖTÜ NİYETLİ KİŞİLERE GEÇİŞ YOK

GÜVENLİ SİSTEMLERLE KÖTÜ NİYETLİ KİŞİLERE GEÇİŞ YOK

 

Başarı pek çok temel esas üzerine inşaa edilmekte ve bu başarının korunması-gözetilmesi de inşaa edilmesi kadar büyük önem taşımaktadır. İşletme sahipleri tek alandan kontrol edebilecekleri güvenlik sistemleri ile çok daha korunaklı alanlar oluşturabilecek, teknolojik donanımlar ile kapı girişinden başlayarak maksimum koruma elde edebileceksiniz. Bu alanda kartlı geçiş sistemleri personelin takibini sağladığı gibi, yabancı giriş-çıkışları da engellenebilecek, birkaç tane güvenlik elemanının yapabileceği işlemleri turnike sistemlerine entegre ederek bu sistemlerle halledebilirsiniz.

Parmak okuyucu sistemler çok daha yüksek güvenlik içermekte, kartın çalınması durumunda aşılabilecek güvenlik duvarı bu seçeneklerde aşılması mümkün olmayacak hale gelebilecektir.

Hırsızlık ya da yangın durumlarında bu sistemler dışından da ek donanımlara ihtiyaç duyabileceksiniz. Alarm sistemleri ile kapı girişlerine monte edildiğinde kapı zorlandığı anda belirtilen cep telefonları uyarılabileceği gibi duman sensörleri sayesinde de yangın durumlarında aynı uyarı sistemi devreye girebilecektir. Sesle uyarı yaparak ta tehlike anında bulunduğu alandaki insanları uyarabilecek şekilde ayarlanan bu sistemler ister evler için olsun ister işyerleri için hayat kurtaran tedbirler olarak büyük önem taşımaktadırlar.

Devamı

TEDBİR GÜVENE MANİ DEĞİLDİR

TEDBİR GÜVENE MANİ DEĞİLDİR

TEDBİR GÜVENE MANİ DEĞİLDİR;

 

Güvenlik adına alınan her tedbir koruduğunuz alan için bir sigortalama işlemi olmakta varsayılan riskler ve olası tehlikeler karşısında profesyonel önlemler almak oluşacak hasarı engelleyebilmektedir. Güvenlik sistemi olarak evinizi, aracınızı, işyerinizi korumak için çeşitli teknolojik cihazlarla çok ideal çözümler oluşturulabilmekte sağlanan güvenli ortamlarla birlikte her alanda daha fazla yaşam kalitesi elde edilebilecektir.

Daha çok işyerlerinde bulunan kartlı geçiş sistemleri de giriş-çıkışları kontrol altında tutabilmenin en profesyonel yollarından biri olmakta, yabancı kişilerin girişi bu sayede tamamen engellenebilmektedir. Binaların girişlerinde turnikeler veya otomatik kapılarla entegre kullanılan sistemler sayesinde düzenli ve güvenli bir işleyiş elde edilebilmektedir.

Gelişmiş kamera sistemleri hayatımızın her alanında çok pratik kullanımlar içermekte ip kamera seçenekleri ile de gözünüzün önünde bulunmasını istediğiniz her mekânı çok daha rahat takip edebileceksiniz. Ek aparatlar kullanmaya gerek kalmadan kullanacağını bu kameralarla akıllı cihazınızdan dâhil evinizi, ofisinizi rahatlıkla gözlemleyebileceksiniz. Farklı sistemlerle entegre çalışarak profesyonel çözümler ortaya çıkarabilmekte, her türlü olumsuzluk karşısında en güvenilir yöntemler arasında yer almaktadır.

Devamı

GÖZÜNÜZÜ ARKADA BIRAKMAYACAK SİSTEMLER

GÖZÜNÜZÜ ARKADA BIRAKMAYACAK SİSTEMLER

GÖZÜNÜZÜ ARKADA BIRAKMAYACAK SİSTEMLER;

       Teknoloji her alanda insanlara büyük kolaylıklar sunmakta, bu sayede kazanılan her kolaylık yaşam standartlarının yükselmesi adına önemli bir adım olarak karşımıza çıkmaktadır. Güvenlik sistemleri alanın ev, ofis ya da farklı mekânlar artık çok daha profesyonel bir şekilde korunmakta kamera, alarm sistemlerinde geliştirilen yazılımlarla mekanik bir güvenlik ağı oluşturulmaktadır.

hareket-dedektoru

            İnsanların yanılma payı her zaman olsa da mekanik sistemlerin yanılma payı olmayacağından güvenlik sistemi olarak kurduğunuz tüm ekipmanların sorunsuz çalışması ile mükemmel bir koruma alanı elde edebilirsiniz. Farklı noktalara kurulacak toptan kamera sistemleri ile en karalık köşeleri bile takip edebilir, başka sistemlerle de entegre ederek herhangi tehlike anında çok daha komplike bir yapı ile hizmet verebilmektedirler.

            Gelişmiş internet ağı alt yapısı ile evinizde işyerinizi, işyerinizde evinizi 24 saat izleyebilme imkânı elde edebilir, olmadığınız her yerde gözünüzün olması sağlanarak daha huzurlu ve daha güvenli yaşam alanları oluşturabileceksiniz. Özellikle kapı önlerinde bulunan kameralar yüksek çözünürlük kapasiteleri ile günümüzde polisin olayları aydınlatırken kullandıkları en büyük yardımcılar olmakta, sürekli izlenen sokaklar tehlikelere geçit vermemektedir.

Devamı