All Posts tagged kartlı geçiş sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Yüksek bir güvenlik sağlayan ve geleneksel anahtar sistemlerinden çok farklı olarak kişiye özel çözümler sunabilen teknoloji harikası kartlı geçiş sistemleri kolayca kopyalanamayan ve çoğaltılamayan elektronik sistemlerle yüksek güvenlik için tercih edilen sistemlerdir. Kişiye özel bir şekilde üretimin sağlanması kartlı geçiş sistemlerinin tercih edilmesindeki ana nedenler arasındadır.

Bir iş yerinde geleneksel anahtarlar çalışan çalışmayan ya da o birimle alakalı olmayan içeriden bir eleman tarafından kolayca açılabiliyorken ortaya çıkacak zararların yükünü kimin kaldıracağı bir muammaya dönüşebilir. Anahtar kolayca kopyalanabilen bir parça olduğu için başkalarının da eline kolayca geçebileceği için geleneksel mekanik anahtar-kilit yöntemlerinin yerine elektronik kartlı geçiş sistemlerini kullanmak akıllıca olmaktadır. Bunun esas sebebi ise çalışan kişilerin her birine özel olarak ayrı ayrı kartların verilebilmesidir. Böylece oluşan güvenlik zafiyeti durumunda kimin sorumlu olduğu çok kolay anlaşılabilir. Kartlarda bulunan manyetik şeritteki passwordlerin kırılmasına imkan yoktur.

Girilmesi istenmeyen yabancıların girişinin en güvenli şekilde önlendiği bu sistemlerde farklı olarak personellerin giriş çıkış saatleri dakika ve saniye olarak rapor edilir. Bilgisayarda yetkili kişiler hangi personelin saat kaçta geldiğini ya da gelip gelmediğini bu manyetik kartlardan anlayabilirler.

İşe Gelmeyen Personel Kartını Başka bir personele Geçirerek Giriş yapmış gibi gösterebilir mi?

Personeller arasında genel bir içtima yapılmadığı sürece böyle bir durumda kamera sistemleri ya da parmak izi kontrol sistemleri gelmeyen personelleri tespit edebilir.

Kartlı geçiş sistemlerinin en önemli özelliklerinden biri de ortaya çıkabilecek bir arıza durumunda manuel olarak geçişin mümkün olmasıdır.

Devamı

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri ihtiyaçlarınızda sizlere en kaliteli hizmeti veren agskamerasistemleri sizler için en iyi çözümler sunmaya devam ediyor. Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri işyerlerinizin güvenliğini ve çalışma verimini sağlarken personellerinizin de daha disiplinli olarak zamanında işe gelmelerine ön ayak olmaktadır.

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

Günümüzün artan üretim kuruluşları, özel ve büyük iş merkezleri fabrikalar; çalıştırdıkları yüzlerce personelin işe geliş gidiş saatlerini bilgisayardan tek bir elden kolayca kontrol edebilecekleri Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri gibi sistemlere ihtiyaç duymaktadırlar.

Turnike Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemi ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde uygun fiyatlarla karşılayan firmamızda bütün ürünler kaliteli ve tecrübe edilmiş ürünlerdir. Turnike Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemi ihtiyaçlarınızda firmamızla iletişime geçerek iş yeriniz için gerekli olabilecek en uygun sistemleri kurabiliriz. Turnike Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemi konusunda uzman montaj ve yetkili servis elemanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Turnike Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemi tüm büyük iş yerlerinin vazgeçilmez sistemleri haline gelmiştir. Personel takibinin yanında yabancı kimselerin firmaya izinsiz ve kaçak girişleri engellenmektedir. Bu sistemler aynı zamanda personellerinizin daha disiplinli olmaları konusunda da bir etken olmaktadır. Sistemlerin kurulu olduğu iş merkezlerinde personeller çok daha dikkatli davranarak işe zamanında gelmekte ve zamanında iş yerinden ayrılmaktadırlar.

Devamı

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri ;

 

Turnike Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemi ihtiyaçlarınızda firmamız sizlere en uygun çözümleri sunmaktadır. Farklı kapasitelerde kullanıcı kapasiteli kapı geçiş sistemleri her çapta kuruluş için farklı çözümlerle geliyor.

Sadece yetkili olan kişilerin/ personellerin geçişine izin verecek olan Turnike Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemi ile tüm giriş çıkışlar kontrol altında…

İş yerinizin güvenliğinin sağlanması ve istenmeyen kişilerin yetkisiz alanlara girişinin önlenmesi sağlanmakta hem de personeller kendilerine daha fazla çeki düzen vererek sadece yetkilendirildikleri alanlara girerler. Personellerin işe zamanında gelip zamanında çıkmaları için tasarlanan en uygun sistemler olan Turnike Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemi kontrol ve güvenlik ve disiplini tesis eden en önemli elektro-mekanik cihazlardır.

İş yerinizin Güvenlik ve Prestijini arttırın…

İş yerlerinizin güvenlik disiplin ve prestijini arttıran Turnike Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemi çözümlerinizde firmamız sizlere en uygun çözümleri sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan Turnike Sistemleri , Kartlı Geçiş Sistemleri, Personel Kartlı Geçiş Sistemleri  dünyada seçkin firmalar tarafından kullanılan son derece güvenilir sistemler olarak hem firmanıza istenmeyen yetkisiz kişilerin girişi önlenmiş olacak hem de personellerinizin giriş çıkış kontrolü bilgisayar programı aracılığı ile kontrolünüz altında bulunacak. Dilerseniz iş yerinizden uzakta olduğunuz seyahatlerinizde de internet üzerinden bağlanarak giriş –çıkış saatlerini kontrol edebilirsiniz.

Devamı

Dsc -Crow Alarm sistemleri ile Kendinizi guvende hissediniz.

Dsc -Crow Alarm sistemleri ile Kendinizi guvende hissediniz.

 

Güvenlik unsurları arasında bulunan alarm sistemi en çok kullanılan güvenlik aracıdır. Bu güvenlik araçları arasında birçok materyal bulunmaktadır. Güvenlik sistemleri arasında bulunan kamera sistemleri de daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu yaygın kullanılan sistem arasında güvenlik personellerinin işini daha kolay hale getirmektedir.

Güvenlik sistemleri arasında en çok kullanılan sistem ise parmak okuyucu sistemler dir. Bu parmak okuyucu güvenlik sistemlerinde kişiye özel bir güvenlik sağladığı için her zaman için garanti bir sistemdir. Bu sistem sayesinde parmak izi ile tek kişi giriş yapabilmektedir. Girilmemesi gereken ve sadece yetkili kişilerin giriş yapa bilmesi için bu yöntem en garanti yöntemdir.

Daha basit ve kullanıcıya özel olmayan güvenlik yöntemi ile daha çok kullanılmaktadır. bu yöntem kartlı geçiş sistemleri olarak ta geçmektedir. Bu geçişler genel kullanım alanı personelin giriş kartları olarak atanmaktadır. Bu şekilde içeriye giren personelin kim olduğunu giriş ve çıkış saatlerini kayıt altına alan bir güvenlik sistemidir. Güvenlik konusunda pek ekili olamasa da şirketler ve firmalar için güvenlik konusunda yeterli derecededir.

Devamı

ÜLKEMİZDE KULLANILAN BAZI GÜVENLİK SİSTEMLERİ

ÜLKEMİZDE KULLANILAN BAZI GÜVENLİK SİSTEMLERİ

ÜLKEMİZDE KULLANILAN BAZI GÜVENLİK SİSTEMLERİ;
Güvenli bir hayat sürmek tüm toplumların yaşamak istediği bir duygudur. Ama günümüzde fazlalaşan olumsuz durumlar insanların belli önlemler almasına neden olmaktadır. Güvenlik sistemleri kullanılarak bu duruma bir çözüm getirilmeye çalışılmıştır. Özellikle iş yerlerine kurulan elektronik sistemler kimin girip çıktığının rahatlıkla belirlenmesine olanak sunmuştur. Büyük holdinglerde ise iş yerlerinde alınan güvenlik önlemleri daha fazladır. Bu önlemlerden Kartlı geçiş sistemleri çalışan sayısı fazla olduğu için her çalışana kendi adını taşıyan bir kart çıkarttırılır. Kişiler bu kartları olmadan işyeri kapısından geçiş sağlayamazlar. İşyerine kimin gelip gittiği böylelikle belli olur yabancı bir kimsenin girmesi rahatlıkla önlenmiş olur.
Günümüzde elektronik kameraların pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri da Ip kameradır. Bu kamera gerekli görülen noktalara yerleştirilerek uzaktan o noktayı izlemek ya da kayıt altına alınması için internet bağlantılarının olması gerekir. Kablolu ya da kablosuz olarak da kullanılabilen internetten görüntü rahatlıkla alınabilmektedir. Görüntünün yanında canlı ve sesli her alanı rahatlıkla izleme ve dinleme imkânına sahip olabilirsiniz. Fazlaca özelliğe sahip olan bu sistemi kişiler evlerine işyerlerine rahatlıkla kurdurabiliyorlar. Kişilerin bıraktıkları ev ve iş yerlerinde neler olup bittiğini rahatlıkla görme imkânına sahip olmaktadırlar.

Devamı