All Posts tagged Mecidiyeköy Kamera Sistemi || Kamera Montajı Tamiri Mecidiyeköy || Alarm Montaj ve Tamiri Mecidiyeköy || Mecidiyeköy Kamera Alarm Sistemi Montaj ve Tamiri || Mecidiyeköy Kartlı Geçiş Sistemi Tamiri ba

DSC Alarm Sistemleri Çalışma Mantığı

DSC Alarm Sistemleri Çalışma Mantığı
DSC Alarm Sistemleri Çalışma Mantığı
Alarm izleme merkezi; örneğin evinize bir girişim oldu, alarm sirenleri çalar, alarm izleme merkezi 3-4 saniye içinde direkt sizi arar canlı bir arama, karşınızdaki insan sizden polisi göndermek için teyit ister,çünkü siz şifreyi yanlış girmiş olabilirsiniz, Size polisi gönderelim mi diye sorar, siz evet dedikden sonra en yakın polis merkezi aranır ve olay yerine müdahale edilmesi sağlanır. Polise günde 1000 lerce ihbar gitmekte fakat hangisinin doğru ihbar olduğu belli olmadığı için hangi ihbarın gerçek olduğu belli olunmaz fakat, alarm izleme merkezlerinin ihbarları teyitli olduğu için polis merkezleri bu ihbarlara öncelik verir ve hırsızlık bölgesine doğru müdahale başlar,
Alarm izleme merkezinin bir diğer özelliği, evinizde acil sağlık durumlarında tek tuşla kapınıza ambulans gönderilmesi hatta evinize duman dedektörleri takıldığında itfaiye çağılır. Örneğin evdesiniz ve kapınızda tıkırtılar duydunuz, şifre panelinizin üzerindeki polis tuşu tıkladığınız zaman, izleme merkezi sizin panik durumunda olduğunuzu bildiği için yine polisi kapınıza göndermekte. Bu hizmetlerin içinde ayrıca gaz dedektörleri ve su baskını dedektörleri eklenip, gaz sızması ve su baskınlarınıda önleyebilmekde.
Kablolu DSC Alarm Sistemi
Yeni nesil profesyonel DSC Alarm Sistemleri Adsl ve Network üzerinden Haber alma Merkezi ile online olarak haberleşme sağlayabilmektedir. Offline alarm sistemleri nin yerini alacak olan bu sistem adsl bağlantısı sayesinde Alarm merkezine bilgini ulaşması süresini milisaniyelere düşürmesi açısından bir devrim yaratacaktır. DSC soygun ihbar sistemleri Kanada dan ithal edilmektedir. Soygun ihbar sistemlerinde bir dünya markası olan DSC alarm sistemleri Amerikan ve avrupa kalite standardı (CE) (UL) VE ISO 9001 – 9002 belgelerine sahiptir. 15 değişik alarm santrali ve farklı amaçlı dedektörler çeşitli ihtiyaçlara cevap verir. Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, iç alan ve dış alan pet pır dedektörler ile her mekana uygun tasarımlar sunmaktadır. Konusunda uzman, profosyonel elemanlarımızca projelendirilip uygulanmaktadır. Ücretsiz Keşif ve detaylı bilgi için bizi arayınız.
Paket İçeriği:
  • 1 Adet Alarm Paneli
  • 1 Adet Şifre Paneli
  • 1 Adet Manyetik Kontak
  • 1 Adet Hareket Sensörü
  • 1 Adet Harici Siren
  • 1 Adet Dahili Siren
  • Güç Kaynağı, akü ve trafo
Fiyata montaj dahil değildir.
Tek satiş fiyatidir.
Montaj için agsguvenliik@outlook.com  adresine mail atabilir yada 0532 158 42 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

 

Devamı

Bina güvenlik sistemlerinin Hayatımıza Kattığı Önem

Bina güvenlik sistemlerinin Hayatımıza Kattığı Önem

Bina güvenlik sistemlerinin Hayatımıza Kattığı Önem;

Hayatımızın birçok anında güvenlik sistemleri ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu sistemlerin genel amacı bizlerin ve toplumun yaşam alanlarında güvenliği sağlamaktır. Güvenlik insanoğlunun ihtiyaç duyduğu ve hayatında devamlılık isteyen bir konudur. Birçok konuda hırsızlık ve personel hatalarını önlemek için bu sistemler kullanılmaktadır. Kullanılan bu sistemlerin kalitesi çok önemlidir. Ayrıca bu sistemlerin kalitesi kadar güvenlik sistemleri kuran şirketin güvenirliliği de önemlidir.

 

Kullanılan güvenlik sistemi bizlerin ve şirketlerin güvenliğini sağlamak amaçlı yapıldığı için bu sistemlerin açık noktalarını ve bilgilerini kendi bünyelerinde saklayabilir olan bir şirket kurmalıdır. Bu şirketten sızacak olan bir güvenlik bilgisi bizler ve şirketler için sıkıntı yaşatabilir. İş yerimizin ve kendi yaşam alanımızın bilgileri ve güvenliği bizlere özel olmalıdır.

Bu bilgiler bazen dış personel ve insanlar tarafından elde edilmek istenebilmektedir. Bu konudaki güvenliğin sağlanabilmesi için kameralar en çok kullanılan güvenlik aracıdır. Bu kameralar ile özel alanımıza giriş çıkışları kontrol altına alabilir ve olası bir durumda teşhis edebiliriz. Toptan kamera alımlar ile bu maliyet daha da düşebilir.

Devamı

KAMERA VE KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİNİN İNSAN HAYATINDA Kİ KULLANIM ALANLARI

KAMERA VE KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİNİN İNSAN HAYATINDA Kİ KULLANIM ALANLARI

KAMERA VE KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİNİN İNSAN HAYATINDA Kİ KULLANIM ALANLARI;
Güvenlik kamera sistemleri ‘nin kurulumu artık günümüzde çok kolay hale gelmiştir. Günümüzde artan firmaların arasında ki rekabet hizmette sınır tanımaz hale gelmektedir. Güvenlik sistemlerinin kullanılması insan hayatına verilen önemin artmasına sebep olmuştur. Seçilecek kamera sistemi kadar seçilecek olan firma da çok önemlidir. Şimdilerde montaj kurulumu ve kullanımının anlatılması firmaya ait olan ip kamera sistemleri çok çeşitli özelliklere sahip olmaktadır. Günden güne dünyada kullanımı yaygınlaşmıştır. İlave olan enerji kablosuyla kablo kirliliğini ortadan kaldırmıştır. Son teknoloji olduğu için içinde yazılım ve özellikler her zaman günceldir. Bu kamera sistemi kurularak kişilerin hem görüntüsüne hem de sesine ulaşmak mümkün olmaktadır.
İşyerlerin de, alışveriş merkezilerinde, Askeri tesis ve daha sayabileceğimiz buna benzer pek çok yerin giriş ve çıkışlarında Kartlı geçiş sistemleri kullanılmaktadır. Belli kişilerin giriş çıkışlarının kontrol edebildiği gibi, girmesi istemeyen kişilerin kartlarının iptal ederek o kişinin girişini de yasaklayabilmektedirler. Giriş çıkışların kontrol edilebildiği bu sistemde gerektiği anlarda içinde bulunan yazılım sistemiyle giriş çıkışları raporlaştırmak mümkün olmaktadır. Teknolojinin faydalarından böylelikle bir kez daha yararlanmış olmaktayız.

Devamı

Neutron Kamera Sistemleri İle Kendinizi ve Sevdiklerinizi Takip ede bilirsiniz.

Neutron Kamera Sistemleri İle Kendinizi ve Sevdiklerinizi Takip ede bilirsiniz.

Beşiktaş  Bölgesinin Her Yerinde

Kamera Sistemi Alarm  Sistemi  Montaj Bakım Onarım

Hizmeti Verilir

Mecidiyeköy Civarında Alarm Sistemi , Kamera Sistemi , Parmak Okuyucu Sistemleri Turnike Sistemleri, Plaka Okuma Sistemleri Tamir Bakım Onarım ve Keşif Hizmetini Adresinizde Yapıyoruz

Mecidiyeköy Bölgesinde Kamera Alarm Sistemi , Parmak Okuyucu Ve Turnike Sistemleri için Keşif ve  Fiyat İsteyiniz

***** Bir Telefon Kadar Yakınız *****

0532 158 42 55

0212 236 18 26

 

Mecidiyeköy Kamera Sistemi  || Kamera  Montajı Tamiri Mecidiyeköy || Alarm  Montaj ve Tamiri Mecidiyeköy || Mecidiyeköy Kamera Alarm Sistemi Montaj ve Tamiri || Mecidiyeköy Kartlı  Geçiş Sistemi Tamiri bakım ve Onarımı Montaj ve satışı|| Mecidiyeköy Parmak Okuyucu  Bakım Onarım Montaj Kurulum ve tadilat satışı|| Mecidiyeköy Yerinde Adrese Evlere işyerlerine Kamera Alarm Sistemi  Satış tamir bakım onarım ve tadilat Yapılmaktadir.

 Bizimle; Hızlılığın, Güvenin, Kalitenin, Performansın ve Ucuzluğun Tadını Çıkarın…..

 

Devamı

CROW ALARM SİSTEMLERİ İLE KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİNİZ.

CROW ALARM SİSTEMLERİ İLE KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİNİZ.

 

BEŞİKTAŞ ALARM SİSTEMİ KURDURMAK İSTİYORSANIZ SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

Beşiktaş ve çevresinde her türlü hırsız alarm sistemi ihtiyaçlarınızda sizin yanınızdayız.  Profesyonel olmayan güvenlik alarm sistemleri çözümlerinin güvenliğinizi sağlamaktan öte size sadece yük olacağının bilincindeyiz. Profesyonel ürünlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız.

Güvenlik sistemlerinde ve güvenlik alarm sistemlerinde ürünün kalitesinin yanında hizmetin kalitesinin önemini biliyoruz. Bu yüzden üstün hizmetimiz ile yanınızdayız. Bizden sadece ürün almayacaksınız. Ömür boyu hizmetimiz ile sizlerin yanında olacağız. Ümraniyede güvenlik alarm sistemlerinde lider.

Kullandığımız Ürünler ;  Crow – Caddx – Dsc  Yazdığımız ürünler  Turkiyede birçok Kurumsal Firmaların Kullandığı Alarm panelleridir.

Guvenlik Sistemi alanında Alarm Dışında Cctv Kamera Sistemleri Kurulumuda Tarafımızca Yapılmaktadir.

Kullandığımız Ürünler Piyasada Kendini İstpat Etmiş Ürünleridr.  Neutron , Opax, Cenova ,Micae

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ ALANINDA BEŞİKTAŞ  VE ÇEVRE İLÇELERDE ALARM SİSTEMİ SATIŞI,MONTAJI , DEVREYE ALMASI VE GÜVENLİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ.

AYNI ZAMANDA HERTÜRLÜ SİSTEMİNİZE SERVİS VE BAKIM HİZMETİ VEREBİLİRİZ.

KALİTELİ İŞÇİLİK VE KALİFİYE TEKNİK ELEMANLARI İLE FİRMAMIZ ÜMRANİYEDE HİZMETİNİZDEDİR.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİNİZDE ARIZAMI VAR?

ALARM SİSTEMİNİZ HATALI ALARMMI VERİYOR ?

ALARM SİSTEMİNİZ İÇİN SERVİSMİ ARIYOSUNUZ?

ALARM SİSTEMİNİZE BAKIMMI YAPTIRACAKSINIZ?

SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ….

ÜRÜN SATIŞ VE SERVİS HİZMETİNDE UYGUN FİYAT VE KALİTELİ HİZMET FİRMAMIZDA

SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİ İLE CİHAZLARINIZIN KULLANIM ÖMRÜNÜ UZATIN

 

Devamı