All Posts tagged sistemi

Ayazağa Güvenlik Kamera Sistemleri

Ayazağa Güvenlik Kamera  Sistemleri

Ayazağa Güvenlik Kamera  Sistemleri

İstanbul Avrupa yakası Ayazağa semtinde ev ve işyerleriniz için güvenlik sistemleri kurmanız son derece önemlidir. Ev veya işyerinizin bulunduğu binanın yeni olması hatta güvenlik görevlisi tarafından korunan bir bölgede olması güvenlik riskini tamamen ortadan kaldırmayacaktır.

Ev veya işyerinizi son teknoloji güvenlik kamera  sistemleri ile donatarak %100 güvenlik sağlamanız mümkündür. Unutmamanız gerekir ki güvenlik sağlayabilmenin en iyi yolu güvenlik riski oluşturmamaktır ve bu da ancak binanızı veya dairenizi teknolojik sistemlerle donatarak mümkündür.

 

ayazağa kamera sistemi

ayazağa guvenlik kamera sistemleri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Gültepe’de ve İstanbul’un dört bir yanında verdiği güvenlik sistemleri hizmetiyle onlarca kişi tarafından bilinen firmamıza başvurmak kendinizi güvende hissetmeniz için yeterlidir.

Güvenlik kamera sistemi kurulumunun temel amacı ev veya işyerinizin bulunduğu binanın kör noktalarını belirleyebilmek ve buradaki hareketleri kaydedebilmektir.

Firmamızın çalışanları binayı inceleyerek gün boyu kayıt yapma kapasitesine sahip kamera sistemlerini gerekli noktalara yerleştirirler. Bununla birlikte her binanın güvenlik riski taşıyan bir bölümü vardır. Bu ortak kullanılan bir alan veya depo girişi gibi bir bölge olabilir. Buralara alarm sistemleri kurarak %100 güvenlik sağlamanız mümkündür.

Devamı

Guvenlik Kamera Sistemleri Levent

Guvenlik Kamera Sistemleri Levent

Guvenlik Kamera Sistemleri Levent

Kamera sistemleri dijital kameralar, CCTV  görüntü ve elektrik aktarıcı kablo tesisatı,  AC to DC 2*3*8*12*24*36 AMPER/220 VOLT AC adaptör, DVR cihazı, DVR cihaz kumandası ve Mouse,  BNC konnektörler,  Power Jak, görüntü için monitör veya televizyon parçalarından oluşur. DVR dijital kayıt cihazlarına özel olarak üretilen kırmızı 7/24 açık kalabilen mekanik 3.5 inç Seagate,Toshiba, Samsung, Western Digital marka hard diskler takılır. Bir kamera sisteminin temel olarak parçaları aşağıda sıralanmıştır:

  • CCTV Kameralar
  • CCTV kablolar
  • Adaptör
  • BNC konnektörler
  • Power Jak
  • DVR cihazı- kumanda ve Mouse
  • 7/24 çalışabilen hard disk
  • DVR cihazı kullanılmayacak yerlerde PC için DVR PCİ kart kullanılır.

CCTV kamera sistemleri içerisinde kameralar çok çeşitli modellerde üretilirler. LED sayıları ve farklı TVL yatay çizgi oranlarına ve  çözünürlük özelliklerine göre değişiklik gösterirler. Kamera sistemi kurmayı düşündüğünüz bölge uzman bir ekip tarafından öncelikle yapılacak keşif çalışmaları ile nereye hangi özellikte kamera yerleştirileceğinin tespiti ile başlar. Her noktanın aydınlık durumu ve gözetlenmesi istenen alanı farklı olacağı için her noktaya uygun kamera seçimi kağıt üzerinde yapılır. Gerekli çizimler yapıldıktan sonra DVR cihazın kaç kamera destekleyeceği tespit edilir. DVR cihazları 4,8,16,32 vadet video girişlerine sahiptirler. Bağlanacak kamera sayısı arttıkça DVR modeli de giriş sayısına göre değişecektir. Söz gelimi 9 kamera gerekli olan bir alana 8 girişli DVR cihazı bağlanamaz. Bunun yerine 16 girişli DVR cihazı bağlamak gerekir. Ayrıca 4 kamera ihtiyacı olan bir alan için 4 girişli DVR cihazı ile birlikte 1 TB 7/24 hard disk gerekli olacaktır. Kullanılacak CCTV kablonun bakır oranı yüksek etli bir kablo olması görüntünün daha iyi iletimini sağlar. Tek bir CCTV güvenlik kamera sistemi  için normalde 2 AMPER adaptör gerekmektedir. Kamera sayısı arttıkça örneğin 4 kamera için 4X2=8 AMPER adaptör gerekli olacaktır. Amper değerinin yüksek seçilmesi görüntüde karıncalanmayı engeller.

 

Devamı

Kamera Sistemleri Ümraniye

Kamera Sistemleri Ümraniye

Kamera Sistemleri Ümraniye

İstanbul Anadolu Yakasının
semti Ümraniye,
Güvenli olmayı hakediyor. Ülkemizin en güzel
şehirlerinden İstanbul, maalesef bir çok tehlikelerle
dolu halde. İnsanlarımız evlerinde ve iş yerlerinde kendilerini
güvenli hissedemiyorlar. Firmamız bu durumun farkında.
Ve halkımızı “kendi canlarını güvenli hissedebilecekleri” bir hayata
davet ediyor. Uzun yılların verdiği tecrübeyle
Güvenlik Sistemleri
kurup, son teknoloji
Kamera ve Alarm sistemlerini sizlere sunuyoruz.

Ümraniye artık daha güvenli günler görecek.

İstanbul Anadolu Yakasının güzel semtlerinden Ümraniye artık
daha güvenli günler görecek. Firmamız, alanında uzman
ekibimizle tüm İstanbul’a kaliteli ve güvenli hizmet
sunuyor. Üstün teknolojili alt yapımızla müşterilerimize Kamera sistemleri
sektöründeki son teknoloji ürünlerle hizmet sağlıyoruz.
İp kameralar ve Ahd kameraların şart olduğu günümüzde,
güvenlik sistemleri maalesef eski usullerle çözülemeyecek ciddi
bir iştir. Firmamız taşıdığı sorumluluğun farkında olarak
Alarm sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri ve Kamera sistemleriyle Güvenlik sistemlerini hırsızlara
aşılması zor kaleler haline getiriyor. Kamera ve Alarm sistemleri
varmış gibi izlenim veren fakat gerçekte oldukça
yetersiz mekanların varlığı üzücü bir durum.
Bu meslekte biçok meslektaşımız var. İşini temiz ve
dürüst yapan herkesin bizce değeri
var. Fakat işini ciddiye almayan meslektaşlarımız
neyi tehlikeye attıklarının farkına varmalılar. Firmamız
bu sektörde hatrı sayılır bir geçmişe sahip olarak son
teknoloji kamera, alarm ve güvenlik sistemlerini kullanıyor. Bunun yanında esnaf-
müşteri ilişkilerinde dürüstlük ve kalite firmamızın
vazgeçilmez bir prensibidir.

Meskenleriniz ve işyerlerinizde Güvenlik Sistemi

Siz de Meskenleriniz ve işyerlerinizde Güvenlik Sistemi istiyorsanız İstanbul’un her yerinden
bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz sizlere daha sağlam güvenlik sistemleri
kurabilmek için Kartlı Geçiş, Alarm, Ahd ve İp Kamera sistemleriyle
desteklenmektedir. Kaliteli, Hesaplı ve GÜVENLİ ticaret için bize ulaşın.
Anadolu Yakası Ümraniye Kamera Sistemleri Unutmayın ! Güvenlik Sistemleri İşi
Ehlinin yapacağı ve şakası olmayan bir iştir. Mutlu ve Güvenli
günler dileriz. . . . .

Devamı

NEDEN AHD KAMERA SİSTEMİ

NEDEN  AHD KAMERA SİSTEMİ

NEDEN   AHD KAMERA SİSTEMİ?

 

ags kamera sistemleri

Ucuz ve kaliteli kamera sistemi yaptırmak sitiyorsanız AGS Kamera sistemleri ni Arayınız

Güvenlik kamera sistemi, son yıllarda Türkiye’de gittikçe kullanımı artan, güvenlik sorunlarına karşı hem önlem oluşturabilecek hem de yaptırım kolaylığı sağlayacak bir sistemdir. Zira teknoloji artık hayatınızın neredeyse her alanına girmiş olduğundan, güvenlik açısından alınacak tedbirlerin içinde de yer alması hiç yadırganmayacaktır.

Bu sebepten kullanımı ve temini gittikçe artan güvenlik sistemleri içinde en yaygın kullanılan sistem güvenlik kamera sistemidir. Kameraların kurulumu ile sürekli bir takip imkânı sağlayacak, ayrıca kayıt cihazı sayesinde de gerektiğinde geçmiş kayıtları izleyerek olmuş ve gözden kaçmış olayları da ortaya çıkaracaksınız. Bu özellikler dışında da kullanabileceğiniz birçok özellik bulunmaktadır. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak sistemi seçmeniz yeterli olacaktır. Bunun için de profesyonel bir firma ile anlaşmanız önemlidir. Peki, neden güvenlik kamera sistemi tercih edilmelidir?

Güvenlik kamera sistemleri, tercih etmeniz durumunda ihtiyacınıza göre size en güvenli ortamı sağlayabilecek sistemlerden bir tanesidir. Hareket sensörleri ile birlikte kullanım da sağlayabilir ve bu sayede yabancı insanların girişini uyarı haline de çevirebilirsiniz. Kameralarınızdaki teknik ekipmanları sistemin düzgün çalışması için iyi şekilde seçmeniz lazım.

Zira ucuza kaçmak için kalitesiz ürünleri kullanmamanız sizin yararınıza olacaktır. Analog veya dijital olan sistemlerden bir tanesini tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Güvenlik sorunlarını hem oluşmadan caydırıcı etki sağlayacak, hem de oluştuktan sonra hemen müdahale imkânı sağlayacak pozisyonda olacaksınız.

Devamı

Sizlerde sürekli olarak korkuya kapılıyorsanız ve iş yerinizde ya da evinizde olmadığınız zamanlarda tek yapmanız gereken güvenlik önlemleri almak olacaktır

 

Birçok insan tarafından evleri ya da iş yerleri için güvenlik önlemleri alınır. Bu güvenlik önlemlerinin alınmasının nedenleri; oluşabilecek olan herhangi bir şekilde bir hırsızlık olayını engellemek ve oluşabilecek olan maddi ve manevi zararı engellemek olacaktır. Birçok insan hırsızlık olayından çok fazla bir şekilde mağdur olmasından dolayı, insanları önlem almaya itilmesinden dolayı birçok insan güvenlik önlemi olarak evlerine ya da iş yerlerine kamera sistemleri taktırırlar. Bu sayede insanlar tarafından evlerinin ya da iş yerlerinin güvenliği çok fazla bir şekilde korunmuş olacaktır. Sizlerde sürekli olarak korkuya kapılıyorsanız ve iş yerinizde ya da evinizde olmadığınız zamanlarda tek yapmanız gereken güvenlik önlemleri almak olacaktır.

 

20

Bu önlemler sayesinde olası herhangi bir hırsızlık durumu ile karşılaşmanız oldukça az olacak ve hırsızlık durumu olması durumunda da kameralar kayıtta olduğundan dolayı, hırsızlığı yapan insan çok kolay bir şekilde bulunacaktır.

Sizlerde güvenliğinizi almak istiyorsanız o zaman tek yapmanız gereken kamera sistemleri ile iş yerinizi ya da evinize önlem almak olacaktır. Bu önlemler sayesinde birçok insan gibi sizlerde yeteri kadar güvende olacaksınız. Evinizi ya da iş yerinizi herhangi bir kötü niyetli insandan ya da hırsızlardan korumak istiyorsanız tek yapmanız gereken kamera taktırmak olacaktır. Bu kameraları gören hırsızlar sizin yaşam alanızdan uzak duracağından dolayı, sizlerde bu sayede güvenlik önleminizi almış olacaksınız.

İnsanlar tarafından evlerine ya da iş yerlerine hırsızların girmesini önlemek amacıyla ve aynı zamanda da can güvenliklerini arttırmak amacıyla önlem almak zorundadırlar. Kötü niyetli insanların sayısı oldukça fazla olmasından dolayı, birçok insan bu kötü niyetli insanlardan korunabilmek amacıyla evlerine kamera sistemleri  taktırmaktadırlar. Bu alarm sistemleri sayesinde artık insanlar rahat bir şekilde evlerinin kapılarını kapatabiliyorlar. İnsanlar ister tatile gitsin, ister işe gitsin! Evlerinde bulunan güvenlik sistemleri sayesinde herhangi bir şekilde insanların evlerine ya da iş yerlerine yabancı insanların girmesi önlenmiş oluyor. Sizlerde kendi ve ailenizi güven altında tutmak istiyorsanız o zaman tek yapmanız gereken, ileri teknoloji sayesinde geliştirilmiş olan güvenlik sistemlerini kullanmak olacaktır.

Devamı