All Posts tagged taksim kamera sistemleri

Taksim , Tarlabaşı ,Elmadağ Kamera ve Alarm Sistemleri Servisi

Bildiğimiz üzere kamera ve alarm sistemleri güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Ama tek bir gayesi yoktur. Bu güvenliğin içinde; bebek bakımı, çevre güvenliği, bina güvenliği gibi daha birçok farklı alanlarda güvenlik imkanları sağlamaktadır. Elmadağ Kamera sistemleri içerisinde; gece görüşlü kamera sistemleri, iç mekan ve dış mekan kamera sistemleri, alarm ve güvenlik hizmeti, İP kamera sistemi gibi birçok kamera ve alarm sistemleri mevcuttur. Kişi kendisi için gerekli olan alt yapıyı tarif ederek, kendisine gerekli olan hizmeti buradan alabilecektir.

Değişen dünya insanları da değiştirmiş, kötülükler çoğalmıştır. Artık evimizde huzurlu bir şekilde oturamaz, sokakta rahat gezemez olduk. Dışarı çıktığımızda; acaba eve hırsız mı girer? Acaba dükkana hırsız mı girer düşünceleri yüzünden rahatımız kaçtı. Fakat gelişen teknolojide bizlere yardımcı olmaktadır. Tarlabaşı Kamera alarm sistemleri , bireylere büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Bünyesinde barındırdığı birçok farklı tarzda alarm sistemi, farklı kamera sistemleri ile beklentileri fazlasıyla karşılayabilmektedir.

 

 

Aynı zamanda uygun fiyat koşulları ile de müşterilerine en iyi hizmeti sunan Taksim  Ahd kamera istemleri, sizlerin güvenliğini tam ve eksiksiz bir şekilde sağlamaktadır. Bu kamera sistemlerinden birkaçını inceleyecek olursak; İp kamera sistemleri; uzaktan bir bilgisayar yardımı ile yönetilen bir kamera sistemidir. Tanınmış olan İP adresine giren uzman bilgisayarcı, kamera her nerede olursa olsun bulunan bölgeyi detaylı bir şekilde görebilmekte ve o kameraya yönlendirebilmektedir. Bu kamera sistemi sayesinde suç oranlarının ciddi oranda azaldığı yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır.

 

Devamı

Taksim , Beşiktaş, Kadiköy Güvenlik Kamera Sistemleri

Taksim , Beşiktaş, Kadiköy  Güvenlik  Kamera Sistemleri

 

Taksim Güvenlik Sistemleri

İstanbul Avrupa Yakasının
nadide semti Taksim,
Güvenli olmayı hakediyor. Türkiye’nin en güzel
şehirlerinden İstanbul, maalesef sayısız tehlikelerle
dolu halde. İnsanlarımız evlerinde ve ticarethanelerinde kendilerini
güvenli hissedemiyorlar. Firmamız bu halin farkında.
Ve halkımızı “kendi canlarını güvenli hissedebilecekleri” bir hayata
davet ediyor. Uzun yılların verdiği hamaratlıkla
Güvenlik Sistemleri
kurup, ileri teknolojili
Kamera ve Alarm sistemlerini
sizlere getiriyoruz.

Taksim artık daha güvenli zamanlar görecek.

İstanbul Avrupa Yakasının güzel semtlerinden Taksim artık
daha güvenli günler görecek. Firmamız, bölümünde uzman
ekibimizle tüm İstanbul’a kaliteli ve tasarruflu hizmet
sunuyor. Üstün teknolojili alt yapımızla sizlere güvenlik sistemleri
sektöründeki son teknoloji ürünlerle güvenli donanımlar sağlıyoruz.
İp kameralar ve Ahd kameraların zorunlu olduğu günümüzde,
güvenlik sistemleri maalesef eski usullerle başarılamayacak ciddi
bir iştir. Firmamız taşıdığı işin farkında olarak
Alarm sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri ve Kamera sistemleriyle Güvenlik sistemlerini hırsızlara
aşılması zor kaleler inşa ediyor. Kamera ve Alarm sistemleri
varmış gibi izlenim veren fakat hakikatinde oldukça
yetersiz mekanların varlığı acı bir durum.
Bu meslekte biçok meslektaşımız var. Görevini temiz ve
dürüst yapan herkesin kuruluşumuzca değeri
var. Fakat işini bilemeyen meslektaşlarımız
neyi tehlikeye attıklarının bilincinde olmalıdırlar. Firmamız
bu sektörde hatrı sayılır bir geçmişe hakim olarak son
teknoloji kamera, alarm ve güvenlik sistemleri ni kullanıyor. Ek olarak esnaf-
müşteri ilişkilerinde dürüstlük ve titizlik firmamızın
vazgeçilmez bir prensibidir.

Dükkanlarınızda ve evlerinizde Güvenlik Sistemi

Siz de Meskenleriniz ve işyerlerinizde Güvenlik Sistemi istiyorsanız İstanbul’un her yerinden
bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz sizlere daha sağlam güvenlik sistemleri
kurabilmek için Alarm, Kartlı geçiş ve ip-Ahd Kamera sistemleriyle
desteklenmektedir. Kaliteli, Hesaplı ve GÜVENLİ ticaret için arayın.
Avrupa Yakası Taksim Güvenlik Sistemleri
Unutmayın ! Güvenlik Sistemleri İşi
Ehlinin yapacağı ve şakası olmayan bir iştir. Neşeli ve Güvenli
günler dileriz. . . . .

Devamı

Taksim AHD Kamera sistemleri Kaliteyi Ucuza Ayağınıza Getirdik.

Taksim AHD Kamera sistemleri Kaliteyi Ucuza Ayağınıza Getirdik.

Taksim AHD Kamera sistemleri Kaliteyi Ucuza Ayağınıza Getirdik.

 

DVR Kayıt Cihazı Nedir ?

İngilizce Digital Video Recorder – Türkçe Sayısal görüntü kaydedici terimlerinin baş harflerinden üretilmiş bir kelimedir. DVR ismi o kadar yaygınlaşmış durumdadır ki Dünyada bir endüstri alanı olmuştur.
DVR (Digital Video Recorder – Dijital Video Kaydedici) Cihazlar, kameralardan alınan görüntülerin kaydedilmesini, izlenebilmesini ve yönetilebilmesini sağlayan cihazlardır. Güvenlik Kamera Sisteminin kurulmasının asıl ve en önemli amacı, riskli bölgelerde oluşması muhtemel olayların kayıt altında tutulması ve istendiği anda bu kayıtların izlenip gerektiğinde hukuki delil olarak kullanılabiliyor olmasıdır. Peki, piyasadan satın alınan dijital kayıt cihazları asli görevlerini ne kadar yerine getiriyorlar kısaca bir göz atalım. Yüzlerce marka ve model arasından seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken konuları kısaca sizler ile paylaşmak istedik.dvr-kayit-cihazi

DVR Kayıt Cihazı Seçiminde Dikkat Edilecekler :

Özellikle kurumsal yerlerde, askeri projelerde, insan müdahalesinin pek mümkün olmadığı yerlerde kullanımı tercih edilir.
Bilgisayar kaynaklı sorunlar olan virüs vb olumsuz etkilerden sakınılmış olur.
Yetkisiz personelin müdahelesi sonucu ortaya çıkabilecek sorunlar minimuma indirilir.
Elektrik kesintileri sonrasında otomatik olarak açılıp çalışmaya devam edebilir.
DVR cihazın modeline göre takılacak yüksek kapasiteli hdd ile çok uzun süreli kayıt yapabilir.

 

Taksim AHD Kamera sistemleri Kaliteyi Ucuza Ayağınıza Getirdik.

Devamı

Taksim Analog Güvenlik Kamera Sistemleri Uygun Fiyatlara

Taksim analog Güvenlik Sistemleri Kurulum Standartları

Sistem içerisinde kullanılan kameraların, iletişim kablolarının, topraklama hattının, güç kaynaklarının sistem gürültüsü üretmeyecek şekilde seçilmesi tavsiye edilmektedir.

Gözetlenecek alan geniş veya uzun ise birden fazla kamera kullanılmalı ve kameraların belirli hedeflere odaklanması sağlanmalıdır. Açık alandaki park yerleri, alışveriş merkezleri, hastane koridorları vb. yerlerde güvenlik kameralarının az sayıda ve alanın tamamını gözleyecek şekilde kurulması, kullanıcıya herhangi bir fayda sağlamamaktadır. Güvenlik kamerasının kuruluşundaki temel amaç, hedef görüntüye ait detayların (şahıs ise yüze ait karakteristik yapıların tamamı) görüntülenebilmesi ve kayıt cihazına gönderilmesidir.
Özellikle topluma açık ve kontrolün zor olduğu kurum ya da kuruluşlarda, şahıs/araç giriş çıkış noktalarına ayrıca güvenlik kameraları yerleştirilmelidir.
Kayıt cihazı ile güvenlik kamerası arasında amaç/kalite yönünden denklik olmalıdır. Kayıt cihazı yeterli çözünürlükte kayıt yapamıyorsa, çok kaliteli bir güvenlik kamerasına sahip olunmasının da faydası yoktur.
Taksim Güvenlik kameraları güneş ışığına karşı kurulmamalıdır. Mümkünse güneş ışığı kamera arkasında kalacak ve böylece güneş ışığından azami fayda sağlanacak şekilde kurulmalıdır.
Çok yüksek veya çok alçak seviyede kurulan güvenlik kameraları şahısların yüzlerine ait detayları gözetleme konusunda başarısızdır. Bulundukları ortamda güvenlik kamerasının olduğunu fark eden suçlular, şapka ve el yardımıyla yüzlerini gizleyebilmektedir.

Devamı

TAKSİM GÜVENLİK SİSTEMLERİ – AHD GUVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

TAKSİM GÜVENLİK SİSTEMLERİ – AHD GUVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Taksim  AHD kamera ve güvenlik sistemleri ;

Son yıllarda artan sağlıklı bir güven ortamı oluşturmak için taksim  kamera güvenlik hizmetleri devreye girmiştir. Can ve mal kayıplarını önlemek için alınacak en doğru önlemler tam donanımlı bir güvenlik sistemiyle sağlanacaktır. Ev ve işyerlerinizde daha sağlıklı bir ortamı oluşturmak için atılacak adımlar çok önemlidir. Tam donanımlı çalışan güvenlik sistemleri, yaşanılacak en küçük pürüzlerde anında müdahale edecektir. Taksim ahd  kamera sistemleri ile her anı 7 gün 24 saat hafızaya alacaktır. Güvenliğinizi tehlikeye atacak her türlü sorunu caydırıcı özelliği sayesinde önleyecektir.AHD Kamera sistemi 2014 Yılının Sonlarına Doğru Yaygınlaşmış Kaliteli görüntü Elde edilen güvenlik teknolojisi olarak yaygınlaşmaya başlamıştır.

4211boy

Tam donanımlı hizmet veren kamera sistemleriyle sizler de evinizde ve işyerinizde yaşam alanınızı daha kaliteli hale getireceksiniz. Kaliteli hizmetlerinden ödün vermeyen, tam donanımlı çalışan AHD güvenlik sistemlerine sizler de dahil olabilirsiniz. Taksim semtinde yaşanılan güvenlik sorunları sizlerin e dikkatini çekmiştir. Özellikle işyerlerinizde alacağınız güvenlik önleminin, yeni teknoloji ürünleriyle desteklenmesi gerekmektedir. Gün içinde yapılan hırsızlık, soygun ve yangın gibi oluşumlar yaşam kalitenizi düşürecek, güvensiz ve kaygılı bir kişiliğe bürünmenizi sağlayacaktır.

Doğru ve güvenilir önlemleri aldığınız andan itibaren ags güvenlik tarafından koruma altına alınmış olacaksınız. Anında müdahale 24 saat gözetim altında olmak, son derece caydırıcı olacak önlemleri beraberinde getirecektir. Ags güvenlik sistemleri sizler için en iyisini düşünüyor, güvenliğiniz için en doğru çözümlerle buluşturuyor. Güvenli bir yaşam sürmeniz için zemin hazırlayacak, aktif olarak her an gölgeniz gibi arkanızda olacaktır.

Devamı