All Posts tagged ucuz kamera sistemleri

Ucuz Kamera Sistemleri

Ucuz Kamera Sistemleri hizmetleri olarak her türlü güvenlik kamera sistemlerinize teknik servis hizmeti sunmaktayız. Ucuz Kamera Sistemleri  olarak kamera sisteminizde meydana gelen arızalar durumunda hemen bizi arayın kamera servis hizmetimizden yararlanın. İstanbulun her noktasına Ucuz Kamera Sistemleri hizmetimiz bulunmaktadır.

Samsung kamera sistemleri, Bosch kamera sistemleri, Panasonic kamera sistemleri, SONY kamera sistemleri ve Her türlü uzakdoğu kamera sistemine ait kameralar için Ucuz Kamera Sistemleri hizmetimiz bulunmaktadır. Güvenlik kamera sisteminizde bir teknik sorun yaşıyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Kamera servis hizmeti güvenlik kamera sisteminin sağlıklı çalışması için çok büyük öneme sahiptir. Kamera sisteminizde bir sorun algıladığınızda hemen bir Ucuz Kamera Sistemleriçağırmalısınız. Aksi durumda sorun zamanla büyüyecek ve belki küçük bir servis ücretine halledilebilecek sorun sisteminizin tamamen kaybına neden olabilecektir. Bu yüzden Ucuz Kamera Sistemlerihizmetini mutlaka alınız.

4ch sis ucz (1)

Ucuz Kamera Sistemleri hizmetinde olduğu kamera kameraların bakım hizmetlerinde de sizlerin yanındayız. Kameralarınızı en az 6 ayda bir bakım yaptırmalısınız. Sisteminizin sorunsuz olarak uzun yıllar çalışmasını istiyorsanız bu çok büyük öneme sahiptir.

Elektronik güvenlik sistemleri günümüzde yaygın alarak kullanılan sistemler haline gelmiştir. Neredeyse büyük ve orta ölçekli tesisler ve binaların tamamında güvenlik sistemleri kullanılmaktadır. Bütün elektronik sistemlerde olduğu gibi güvenlik sistemlerinde daha fazla servis bakıma ihtiyaç duyulmaktadır. Adı üstünde güvenlik sistemi insanların can ve mal güvenliği için kurmuş,Kurdurmuş olduğu sistemledir. İhtiyaç duyulduğunda bir güvenlik sisteminin hizmet verememesi ciddi bir hayal kırıklıklarına neden olabilmektedir. Örnek vermek gerekirse bir kuyumcusunuz ve işyeriniz içinde güvenlik kameralarınız bulunmakta diyelim bir hırsızlık olayı ile karşılaştınız geriye dönük kamera kayıtlarına bakmak istediniz bir baktınız o anda kameralar kayıtta değilmiş veya arızalanmış bu sizin için çok büyük bir hayal kırıklığı olacaktır.

İsterseniz bizi çağırıp servis ve bakım hizmeti sözleşmesi yapabilirsiniz. Bu şekilde hem bir sorun olduğunda daha ucuza servis hizmeti alabilir. Hemde sürekli bakım yaptırarak sisteminiz için servis hizmetlerini azaltabilir. Aynı zamanda sisteminizin ömrünü arttırmış olursunuz.Kamera servis ve bakım hizmetleri için hemen bizimle irtibata geçiniz.

Kamera Servis Hizmetleri – Güvenlik Kamerası Servisi

Devamı

Guvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri

Guvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri

 Guvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri

 

AGS  Guvenlik Olarak İstanbul Etiler Semtinin Tüm Mahalleri için güvenlik kamera ve alarm sistemleri kurdurmayı Düşünüyorsaniz Ags Guvenlik Firmamızı aramanız yeterlidir. AGS Guvenlik Gelişen ve yenilenen Tüm teknolojileri yakından takip etmekte olup Eviniz için İşyeriniz için Herturlu Kamera sistemleri , Alarm Sistemi, Yangın  Algılama Sistemleri ni Kaliteli ürünler kurarak Gerçekleştişrmektedir. Sizde Evinize ve İşyerinize

 Guvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri

Sistemi Düşünüyorsanız  Tarafımızı Arayıp  keşif İstemeniz yeterlidir.

 

Etiler Guvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri

 

iletişim :agsguvenliik@outlook.com

Tel : 0532 158 4255

Devamı

Taksim AHD Kamera sistemleri Kaliteyi Ucuza Ayağınıza Getirdik.

Taksim AHD Kamera sistemleri Kaliteyi Ucuza Ayağınıza Getirdik.

Taksim AHD Kamera sistemleri Kaliteyi Ucuza Ayağınıza Getirdik.

 

DVR Kayıt Cihazı Nedir ?

İngilizce Digital Video Recorder – Türkçe Sayısal görüntü kaydedici terimlerinin baş harflerinden üretilmiş bir kelimedir. DVR ismi o kadar yaygınlaşmış durumdadır ki Dünyada bir endüstri alanı olmuştur.
DVR (Digital Video Recorder – Dijital Video Kaydedici) Cihazlar, kameralardan alınan görüntülerin kaydedilmesini, izlenebilmesini ve yönetilebilmesini sağlayan cihazlardır. Güvenlik Kamera Sisteminin kurulmasının asıl ve en önemli amacı, riskli bölgelerde oluşması muhtemel olayların kayıt altında tutulması ve istendiği anda bu kayıtların izlenip gerektiğinde hukuki delil olarak kullanılabiliyor olmasıdır. Peki, piyasadan satın alınan dijital kayıt cihazları asli görevlerini ne kadar yerine getiriyorlar kısaca bir göz atalım. Yüzlerce marka ve model arasından seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken konuları kısaca sizler ile paylaşmak istedik.dvr-kayit-cihazi

DVR Kayıt Cihazı Seçiminde Dikkat Edilecekler :

Özellikle kurumsal yerlerde, askeri projelerde, insan müdahalesinin pek mümkün olmadığı yerlerde kullanımı tercih edilir.
Bilgisayar kaynaklı sorunlar olan virüs vb olumsuz etkilerden sakınılmış olur.
Yetkisiz personelin müdahelesi sonucu ortaya çıkabilecek sorunlar minimuma indirilir.
Elektrik kesintileri sonrasında otomatik olarak açılıp çalışmaya devam edebilir.
DVR cihazın modeline göre takılacak yüksek kapasiteli hdd ile çok uzun süreli kayıt yapabilir.

 

Taksim AHD Kamera sistemleri Kaliteyi Ucuza Ayağınıza Getirdik.

Devamı

Taksim Analog Güvenlik Kamera Sistemleri Uygun Fiyatlara

Taksim analog Güvenlik Sistemleri Kurulum Standartları

Sistem içerisinde kullanılan kameraların, iletişim kablolarının, topraklama hattının, güç kaynaklarının sistem gürültüsü üretmeyecek şekilde seçilmesi tavsiye edilmektedir.

Gözetlenecek alan geniş veya uzun ise birden fazla kamera kullanılmalı ve kameraların belirli hedeflere odaklanması sağlanmalıdır. Açık alandaki park yerleri, alışveriş merkezleri, hastane koridorları vb. yerlerde güvenlik kameralarının az sayıda ve alanın tamamını gözleyecek şekilde kurulması, kullanıcıya herhangi bir fayda sağlamamaktadır. Güvenlik kamerasının kuruluşundaki temel amaç, hedef görüntüye ait detayların (şahıs ise yüze ait karakteristik yapıların tamamı) görüntülenebilmesi ve kayıt cihazına gönderilmesidir.
Özellikle topluma açık ve kontrolün zor olduğu kurum ya da kuruluşlarda, şahıs/araç giriş çıkış noktalarına ayrıca güvenlik kameraları yerleştirilmelidir.
Kayıt cihazı ile güvenlik kamerası arasında amaç/kalite yönünden denklik olmalıdır. Kayıt cihazı yeterli çözünürlükte kayıt yapamıyorsa, çok kaliteli bir güvenlik kamerasına sahip olunmasının da faydası yoktur.
Taksim Güvenlik kameraları güneş ışığına karşı kurulmamalıdır. Mümkünse güneş ışığı kamera arkasında kalacak ve böylece güneş ışığından azami fayda sağlanacak şekilde kurulmalıdır.
Çok yüksek veya çok alçak seviyede kurulan güvenlik kameraları şahısların yüzlerine ait detayları gözetleme konusunda başarısızdır. Bulundukları ortamda güvenlik kamerasının olduğunu fark eden suçlular, şapka ve el yardımıyla yüzlerini gizleyebilmektedir.

Devamı

Ucuz Kamera Sistemleri

Ucuz Kamera Sistemleri

IP Kameralar

Analog kameralara nazaran kurulumu montajı daha rahat ve megapixel çözünürlük ile daha kaliteli daha net görüntü veren bir sistemdir. Görüntü ve enerjiyi tek bir kablodan götürebilirsiniz, tabi bunun için kameranızın PoE yani “Power Over Ethernet” özellikli olması gerekir.  Herhangi bir analog’da ulaşabileceğiniz çözünürlük en fazla 960×576 iken Ip sistemde ulaşabileceğiniz 12 Megapixel yani 4200×2800’dür.

Sistemde kullanacağınız ürünler şunlardır;

  • NVR (Network Video Recorder) Kayıt Cihazı
  • IP Kamera (PoE özellikli)
  • PoE Switch
  • Cat6 veya Cat5 Kablo
  • Hard disk

Kurulumu ve montajından bahsedecek olursak;

Şekilde görüldüğü gibi kameraları cat5 veya cat6 kablo ile PoE özellikli switch’e giriyoruz. Aynı switch ile NVR’ın da bağlantısını sağlıyoruz. Kablolama işleminiz bittiğinde NVR üzerinde kameraları aratıyorsunuz. Ve eklemesini gerçekleştiriyorsunuz, tek dikkat etmeniz gereken nokta ip’lerin çakışmaması(aynı olmaması)’dır. Bunu da Nvr cihazından değiştirebiliyorsunuz.

Devamı